• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji interfon Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji interfon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna i veoma prostrana garsonjera na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Garsonjera se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen novom i savremenijom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan, luksuzno opremljen jednoiposoban stan na obodu Zvezdarske šume se nudi za dugoročno izdavanje ozbiljnom zakupcu, bračnom paru, ili paru sa detetom. Pet friendly, po dogovoru sa vlasnikom. Odlična komunikacija u smeru Karaburme, Mirijeva, Bulevara Kralja Aleksandra, Dimitrija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 38,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115689, II/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju jednosoban stan od 37,94m2 u mirnom delu grada,na lokaciji između ulica Milisava Đurovića i Vojvode Stepe,sa pogledom prema Istočnoj kapiji.Ulaz u zgradu je moguć iz obe ulice.U pitanju je novogradnja čiji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.861 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 406 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 177.999 €, 41,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs luksuzan što manji interfon (165)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>