• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji dvorište - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji dvorište - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji dvorište

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji dvorište" pronađeno 270 nekretnina - prosečna cena 2.166 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAJETINA, 750.000 €, 400,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kuća od 159 m2 spoljne površine u gabaritu od, 400 m² koja se nalazi na Zlatiboru u ulici , u samom centru pored hotela ''MONA'' na 5.73 ara placa. Predstavlja jedinstvenu priliku za kupovinu. Ova prostrana i luksuzna nekretnina savršeno se uklapa u....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 315.000 €, 400,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzna kuća od 400m2 sa tri etaže na placu od 10ari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, okružena zelenilom u mirnom i šumovitom delu naselja Sremčica u blizini uredjenih staza za trčanje i parkova. Kuća je veoma komforna, izuzetno kvalitetne gradnje. Sastoji se od dva trosobna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 415,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dedinje prodaja zasebne kuće .U samom srcu Dedinja, uknjižena kuća na placu od 3,28 ari. Kuća ima bruto površinu 415 m2, Oko kuće je manjie dvorište. Satoji od dva zasebna četvorosobna stana, svaki površine oko 150m2. Kuća je kompletno sredjena - lux. U dnu dvorišta, nalazi se pomoćni....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 463.500 €, 442,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila u ZMAJEVU, sa bazenom, saunom i 3 odvojene jedinice – idealna za investiciju ili život! GARANTOVAN POVRAT INVESTICIJE ZA NEPUNE DVE GODINE! Savršena za firme, dom za stare, hostel ili luksuzan porodični život, ili realizovanje neke vase poslevne ideje? Mir, prostor i....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 450.000 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa, luksuzna kuća sa lokalom i podrumom, na odličnoj lokaciji u centru Leskovca. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Plac je površine 360m2, a potpuno renoviran lokal je površine....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 1.133.000 €, 456,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna spratna kuca u eltinom delu Palica. Dvoriste sa bazenom, fantasticno uredjeno. Vredi pogledati! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 1.339.000 €, 461,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Lux vila u svakom pogledu, na izuzetnoj poziciji, sa glavnog puta manja neprometna ulica. Tek završena kuća, sendvič zid 25+6+12, rađena vrhunskim materijalima, svaki detalj rađen sa pažnjom i sa mnogo stila i ukusa. Vila za kupce koji znaju šta je vrhunski kvalitet. Od opreme izdvajamo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 772.500 €, 469,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna uknjižena kuća smeštena na prestižnoj lokaciji Tatarsko brdo u Sremskoj Kamenici, nadomak Novog Sada. Udaljena je samo 12 minuta vožnje od centra Novog Sada, što je čini savršenim izborom za one koji traže miran i komforan život u neposrednoj blizini grada. U blizini....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.250.000 €, 480,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Topciderske zvezde , Uzicke , rezidencijalna zona , 480m2 merena kvadratura ( uknjizena bez kvadrature ) , 5 ari , cg / gas + struja , luksuzna vertikala kuce , Hrastov parket 1. klase , Alu i drvo stolarija , sanitarije Hans Grohe , Fassau i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 500,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dedinje, nova luksuzna kuća na 7ari sa garažom i ekstra pogledom .. / Omladinska ul, nedaleko od Mihajla Avramovića, pr+2, četvorostrana, svetla, mogućnost 2 zasebne celine, visoki plafoni, kamini, hidromasažna kupatila, klime, granit, mermer, tarket, EG, alu radijatori, 2 kuh, 3....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna spratna vila, spoj moderne arhitekture i vrhunskog kvaliteta, sa savršenim panoramskim pogledom na Beograd i Avalu. Izuzetna, elegantna, luksuzno dizajnirana, kompetno opremljena i nameštena. Enterijer odiše prefinjenošću i toplinom zahvaljujući pažljivo biranim materijalima,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 900.000 €, 500,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na tri nivoa sa dvorištem, terasama i đakuzijem – vrhunski komfor i stil! Cena: 900000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica Površina: 493m2+5 ari dvorišta Struktura: Izuzetna kuća u tri nivoa koja se sastoji od: - ulazni hodnik - prostrani dnevni boravak - kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 531,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DEDINJE, PRESTIŽNA PORODIČNA KUĆA NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.800.000 EURA Lokacija: Beograd, Dedinje, u blizini stadiona Crvene zvezde Površina: 10 ari + glavna kuća pov. 531m2 + 2 garaže ukupnih pov. 88 m2 Struktura: Porodična kuća koja se prostire na 4 nivoa i koja....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 750.000 €, 582,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vila od 582 m2 Po+Pr+Sp+PK , suterenskim prostorom i sa prostranim lepo uređenim dvorištem . Ograđena je visokom betonskom ogradom sa tri strane i ulaznom kapijom od kovanog gvožđa sa prednje strane sa daljinskim upravljanjem , video nadzorom, zaštićeni ste u svom intimnom prostoru....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 608,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu kucu luksuzno dizajniranog enterijera sa dvoristem od 6 ari u Novim Banovcima,naselje Kablar.Izgradjena od najkvalitetnijih materijala,izuzetno funkcionalna i komforna,uradjena termoizolacija,fasada,poseduje centralno grejanje.klima uredjajeSastoji se od 4 nivoa......

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.399.300 €, 700,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Exkluzivna poslovna zgrada u Nišu! SAVRŠENA PRILIKA ZA VAŠ BIZNIS! Nudimo vam exkluzivni poslovni prostor površine 700 m², kompletan novo-izgradjeni luksuzni poslovni objekat u Nišu, visoko energetske efikasnosti, idealan za različite poslovne delatnosti. Jedinstvena ponuda ukoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.800 €, 750,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna poslovna kuća idealna za IT kompaniju u mirnom delu Telepa Ova impozantna poslovna kuća nudi sve što je potrebno za uspešno poslovanje IT kompanije ili sličnih delatnosti. Sa sedam etaža ukupne površine od 750m2, uključujući suterenski deo, ovaj prostor je dizajniran sa pažnjom....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 3.500.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ZLATIBOR, 1750m2, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE EKSKLUZIVNO Ekskluzivna lokacija – „Zlatiborsko Dedinje“ Na prodaju građevinsko zemljište sa urađenim projektom i dobijenom građevinskom dozvolom, spremno za gradnju objekata turističkog i stambenog karaktera. LOKACIJA: Najzeleniji i najmirniji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-270 (od ukupno 270)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com