• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji do 350000 eura opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji do 350000 eura opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji do 350000 eura opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji do 350000 eura opremljen" pronađeno 903 nekretnina - prosečna cena 2.259 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122397, VPR/, francuski balkon, uknjižen, nov luks, novogradnja. ****Izuzetno lokacijski pozicionirana, veoma funkcionalna garsonjera, LUX opremljena.*** Nalazi se u objektu novije gradnje, u neposrednoj blizini SC Olimp, Cvetkove pijace, Doma zdravlja, snabdevanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji do 350000 eura opremljen'
48.500 €
96.820 €
80.000 €
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARANTOVANI PRIHOD! Lux Apartman 25m2 u Zonedu Spa 4* na Kopaoniku ispod staze Sunčana dolina, kompletno lux opremljen, sopstveni kotao na struju, wi-fi, kablovska, telefon povezan sa recepcijom, posteljina, peskiri, sef, bazen, skijasnica! Apartman povezan toplom vezom sa Spa centrom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.430 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 26,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dva aprtmana na Kopaoniku, površine od po 26.5m2,po strukturi 1.5 sobni.Apartmani se nalaze u vikend naselju-pored-u kompleksu "Kraljevi Cardaci spa"sa odlicnom pozicijom i pogledom,50 metara od novootvorenog Maxi-a.Objekat je udaljen od centra 4.5km,2.2km od zicare Suncana....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX Apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, NOV u novoj vili, Vila Harmonija na odlicnoj lokaciji do glavnog puta. Apartman je kompletno opremljen, po strukturi jednosoban, povrsine 26 m2. Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Etazno grejanje sa norveskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera koja se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici. Ova lokacija pruža prijatan i tih ambijent za život. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade iz 2024. godine, koja je opremljena liftom. Površina stana iznosi 27....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 68.000 €, 27,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Doživite idealan spoj prirodnog planinskog okruženja i bogatog životnog sadržaja u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na manje od deset minuta lagane šetnje od jezera! U našem kompleksu možete da ispunite ceo dan, od opuštanja i uživanja u spa centru i bazenima, do šetnje trim....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen apartman od 27m2, kategorisan sa 4 **** .Apartman se nalazi u kompleksu Milmari resort Welneess& SPA u vikend naselju na Kopaoniku. Luksuzno opremljen za 4 osobe, Komplet opremljena kuhinja sa posuđem indukcionom pločom, mikrotalasnom pećnicom, frižiderom,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.900 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku, površine 27 m2, u potkrovlju zgrade nove gradnje. Po strukturi garsonjera koja je uknjižena na vlasnika, opremljena i nameštena. Nalazi se u vikend naselju sa odličnom pozicijom i pogledom, u blizini Maxi-a. Objekat, ima upotrebnu dozvolu, a ispred....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen apartman u ulici Sportova na Zlatiboru, u okviru prestiznog kompleksa Konak Apartmani & Spa. Povrsina apartmana je 28 kv i ukljucuje sav namestaj, tehniku i dekoraciju. Apartman ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo, zasebnu spavacu sobu i terasu koja gleda....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.000 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi u okviru apart hotela Adonis, u zlatiborskom naselju Velanski gajevi - Tić polje, na putu ka Sirogojnu, 1.5km od centra, u okviru novog objekta, na prvom spratu. Luksuzno i kompletno je opremljen, potpuno nov, veličine 28m2. Sastoji se od: dnevnog boravka sa opremljenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU MODERNO OPREMLJEN STAN U BLIZINI KEJA IRIBLJE PIJACE NA DRUGOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM MESECNE REZIJE VEOMA MALE OKO 20e GREJANJE SE PLACA PO UTROSKU U SEZONI USELJIV ODMAH DEPOZIT 400e CENA 350eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno opremljenu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Uknjižena, luksuzno opremljena, komforna garsonjera nadomak pešačke zone i Pupinove palate. Atraktivna lokacija. Stan se prodaje sa kompletnim enterijerom sa fotografija. Nalazi se na III spratu četvorospratne zgrade sa liftom. Klima, alar, tv,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 29,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno opremljenu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Lift, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 31,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100383, Novi Sad, garsonjera, peti sprat.. Odličan, nov, LUX, nadasve svetao stan, komplet opremljen sa prelepim pogledom na Frušku goru Idealan kako za život, tako i za izdavanje, kako mesečno tako i izdavanje na dan. Mogućnost kupovine garaže. Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 111.800 €, 31,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar , LUX jednoiposoban stan, opremljen. Agencijska oznaka 1100709. Retko u prodaji manji jednoiposoban stan u strogom centru! Zgrada stara petnaestak godina . Stan je na redovnoj etaži u zgradi sa liftom . Trenutno se izdaje stan na dan , tako da se može nastaviti . Odlične recenzije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.700 €, 31,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 31m2, smešten unutar prestižnog kompleksa hotela "Kraljevi Čardaci", nudi izvanredan spoj udobnosti, elegancije i praktičnosti. Ovaj apartman, s odvojenom spavaćom sobom, pruža savršen ambijent za opuštanje i uživanje u planinskim čarima. Svaka površina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman na Kopaoniku – Hotel Harmonija Prodaje se vrhunski opremljen stan površine 31 m² u sklopu prestižnog Hotela Harmonija na Kopaoniku. Apartman je kompletno i moderno uređen, spreman za uživanje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem potpuno opremljen apartman u hotelu Mujen lux, 32m2, četvrti sprat (lift) u okviru koga se nalazi recepcija, restoran i SPA centar sa zatvorenim i otvorenim bazenom. Moguća kupovina na kredit. Cena dogovor. Kontakt telefon 064/1100954 Igor .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP LUX STAN NA BULEVARU KRALJA PETRA STAN JE USELJIV OD 01.08. JEDNOSOBAN 34m2 MODERNO OPREMLJEN NOV NAMESTAJ I SVEZE OKRECEN STAN SA VELIKOM TERASOM NA OSMOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM CENA 450eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 570)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>