• GoHome Professional
oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 eura/m2 barem 60 m2 što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 eura/m2 barem 60 m2 što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta na Margeru. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase /lođa i terasa/.Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, stan u novogradnji na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na 11. spratu, dvostrano je orijentisan i ima prelep pogled na grad. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Niski troškovi, grejanje se plaća samo u grejnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u strogom centru Niša, u ulici Strahinjića Bana. Nalazi se na četvrtom spratu od ukupno šest spratova, stambene zgrade sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim potrebnim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 54 m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 54m2, DVOSOBAN Izdaje se lux opremljen stan u samoj blizini centra grada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i prostire se na 54m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Poseduje parking mesto sa obezbeđenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na četrnaestom spratu u zgradi sa dva lifta.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je centralno.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 270 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban lepo opremljen stan – Grbavica, ul. Braće Ribnikar 🏢 ✨ Osnovne informacije: 🛋️ Tip: Dvoiposoban, lepo opremljen stan 📍 Lokacija: Grbavica, ulica Braće Ribnikar 📏 Površina: 54m2 🏙️ Sprat: 11. sprat zgrade 🌅 Terasа: Da 🚪 Useljiv: Odmah Pet friendly 💡....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 eura/m2 barem 60 m2 što manji (928)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>