• GoHome Professional
oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 eura/m2 barem 60 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 eura/m2 barem 60 m2 što manji" pronađeno 759 nekretnina - prosečna cena 387 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW, QUARTET- IZDAJE SE DVOSOBAN STAN NA PRVOM SPRATU! Cena: 950€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski venac, BW QUARTET Površina 54m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - spavaće sobe - kupatila - terase. OPIS: U ponudi je svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban lepo opremljen stan – Grbavica, ul. Braće Ribnikar 🏢 ✨ Osnovne informacije: 🛋️ Tip: Dvoiposoban, lepo opremljen stan 📍 Lokacija: Grbavica, ulica Braće Ribnikar 📏 Površina: 54m2 🏙️ Sprat: 11. sprat zgrade 🌅 Terasа: Da 🚪 Useljiv: Odmah Pet friendly 💡....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs klima do 170000 eura opremljen do 1400 eura/m2 barem 60 m2 što manji'
350 €
54.000 €
380 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Paliluli u blizini NKC. Nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 54 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 270 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, svetao i funkcionalan stan na sjajnoj lokaciji – Velbuška ulica, neposredno uz Botaničku baštu i u blizini svih važnih sadržaja u centru grada. Stan se nalazi u mirnoj ulici, na 7. spratu zgrade sa liftom, a iznad stana je tavan što obezbeđuje dodatni mir i izolaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u strogom centru Niša, u ulici Strahinjića Bana. Nalazi se na četvrtom spratu od ukupno šest spratova, stambene zgrade sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim potrebnim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 54 m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na četrnaestom spratu u zgradi sa dva lifta.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je centralno.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 54m2, DVOSOBAN Izdaje se lux opremljen stan u samoj blizini centra grada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i prostire se na 54m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Poseduje parking mesto sa obezbeđenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, stan u novogradnji na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na 11. spratu, dvostrano je orijentisan i ima prelep pogled na grad. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Niski troškovi, grejanje se plaća samo u grejnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 610 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban moderno opremljen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Površina stana je 54m2, nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje,2 spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase i ostave. Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kotorska, visoko prizemlje. Parking mesto ukljuceno u cenu. Stan moze biti potpuno opremljen po zelji. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, izuzetno lep i kompletno opremljen stan,vrlo svetao sa prelepim pogledom,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa, dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 900 e+ depozit+....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran poslovni prostor, idealan za kancelarijske delatnosti (advokatske kancelarije, IT kompanije, agencije ili bilo koji biznis kojem je potrebna reprezentativna i praktična lokacija). Smešten u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Prostor se nalazi u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savremeni luksuz, maksimalna udobnost i sigurnost – Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 55 m², smešten na 11. spratu prestižnog stambenog kompleksa Planet Residence u Nišu. Ovaj moderni stan pruža sve što vam je potrebno za udoban, bezbrižan život. O kompleksu Planet Residence:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lux stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na trinaestom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima, komplet posuđem i do sada neuseljavan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 55m2 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Izdaje se sa parking mestom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, nov, dvosoban stan kod novog Kliničkog Centra u ulici Ljube Didića. Nalazi se na prvom spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 35.750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov, neuseljavan, lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u centru, kod Margera. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 55 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri odvojene sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 55m2 na petom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban veoma lepo opremljen stan na Jugoovićevu. Idealna lokacija za sve koji uživaju u miru, dovoljno daleko od gradske buke a opet dovoljno blizu svih bitnih sadržaja kao što su škole,vrtići. Stan se nalazi na prvom spratu,zgrade sa liftom, ima 55m2 koji će vam pružiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban moderno opremljen stan na Limanu 3 u ul. Šekspirovoj. Površina stana je 55m2 nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje,2 spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i terase. Centrlano grejanje,2 tv-a,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd-A blok-Lux stan sa garažom. Luksuzni stanovi A blok - Lux stan sa garažom na Novom Beogradu. Izuzetan, luksuzan stan, na ekskluzivnoj lokaciji u najlepšem delu Novog Beograda- A blok . Lux stan , kompletno opremljen. Dvosoban, 55m2, terasa, klimatizovan,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s463 Na prodaju izuzetno funkcionalan stan površine 55 m2 koji se nalazi u mirnom i privlačnom naselju Tozinom voću, gde ćete uživati u miru i tišini, a opet ćete imati blizinu svih potrebnih sadržaja. Autobuska stanica, vrtić, škola, prodavnice, veliki marketi i centar grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se moderni i funkcionalni stan površine 52 m² sa garažnim mestom u prestižnoj lokaciji Blok 65, Novi Beograd. Zgrada se nalazi u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda, sa odličnom infrastrukturom i uslovima za udoban život. Struktura stana: Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104638, V/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u vrlo dinamičnom okruženju, nadomak tržnog centra Galerija i Kule Beograd. Stan je moderno opremljen, strukturno je dvosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 55m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan + terasa od 30m2, apartmanski opremljen. Dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaća soba, kupatilo, ostava. Stan je odmah useljiv, zakup na duži vremenski period. U mesečnu cenu zakupa su uključeni svi troškovi osim interneta i kablovske....