• GoHome Professional
novogradnja barem 100 m2 namešten do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja barem 100 m2 namešten do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja barem 100 m2 namešten do 120000 eura

  • Za upit "novogradnja barem 100 m2 namešten do 120000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 891 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 817 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam - Odličan, nov četvorosoban stan na odličnoj lokaciji + parking u dvorištu zgrade. Blizina Sajma, škole, vrtića, više marketa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu moderne urbane vile. Poseduje sopstveni parking u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja barem 100 m2 namešten do 120000 eura'
123.600 €
123.600 €
72.000 €
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 63.000 €, 105,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Preko puta Poljoprivredne škole, u mirnoj ulici, useljiv, namešten stan, čeka možda baš Vas. Podovi hrastov i bukov parket. Opremljen. Dobro izolovan. Tri spavaće sobe, velika dnevna soba. Trostrano orijentisan. Inverter klima i nov kotao na struju tek ugrađen. Sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>