• GoHome Professional
nis stanovi do 20000 evra pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nis stanovi do 20000 evra pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nis stanovi do 20000 evra pala cena

  • Za upit "nis stanovi do 20000 evra pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 19000 eura (malo jeftiniji)
    • 21000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 179.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 93.750 € na 90.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 93.750 €
12.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 50m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 119.700 € na 113.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 119.700 €
03.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može biti i moderan stambeni prostor, na petom spratu novije zgrade sa liftom u centralnom delu grada. Sastoji se od ulaznog dela, kuhinjskog bloka, velike dnevne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, sprat kuće, površine 79m2 na prvom spratu porodično-stambene zgrade na Paliluli. Stan se sastoji od prostrane zastakljane terase, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjskim delom, dve prostrane spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.070 € na 76.860 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 76.860 €, 43,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 80.070 €
12.04.2026 - 76.860 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 42.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 145.200 € na 134.600 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 134.600 €, 69,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 145.200 €
20.02.2026 - 134.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan trosoban stan u novogradnji u Durlanu. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade, izvedene površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 149.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.000 €
17.04.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 48.000 €, 34,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 52.000 €
22.04.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog Centra Roda, OŠ Dušan Radović, Parka Svetog Save Stan je po strukturi jednoiposoban, površine 34 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 87.400 € na 83.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.900 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 87.400 €
17.04.2026 - 83.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.6m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 165.000 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola , vrtića, autobuske stanice. Stan se sastoji iz hodnika i malog kupatila koje je predviđeno za perionicu, dnevna soba sa trpezarijom i posebnom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nis stanovi pala cena (113)
  • nis stanovi do 20000 evra (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>