• GoHome Professional
nekretnine vojvodina podno grejanje Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine vojvodina podno grejanje Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine vojvodina podno grejanje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine vojvodina podno grejanje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 75.350 €, 41,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova zgrada u centru Veternika sa rokom useljenja 01.07.2025. Koriste se prvoklasni materijali, alu stolarija, podno grejanje na gas, termo blok. mogucnost dogovora oko zavrsnih radova. Slobodan parking oko zgrade. U blizini skola, vrtic, prodavnica, sportski tereni, gratski prevoz.Dva....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 93.280 €, 54,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.850 €, 26,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.300 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Podbara, 64m2, trosoban stan. Prodaje se trosoban stan od 64 m² na atraktivnoj lokaciji na Podbari. Stan se nalazi u potpuno novoj zgradi, u kojoj još niko nije živeo. Raspored prostorija: Iz hodnika se ulazi u dve spavaće sobe, kupatilo i prostrani dnevni boravak. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.730 €, 95,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053815 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 95m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Polozaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 66.080 €, 37,76 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, na atraktivnoj lokaciji (svega 10-ak minuta od centra grada, škole, vrtića prodavnica i dr.) prodaje se jednosoban stan u izgradnji u porodično stambenom objektu površine 37.76m² na šestom spratu u zgradi sa liftom. Porodični stambeni objekat koji se gradi od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine vojvodina podno grejanje (2725)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>