• GoHome Professional
nekretnine surčin zadnjih 14 dana do 1500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin zadnjih 14 dana do 1500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin zadnjih 14 dana do 1500 eura/m2 što veći

  • Za upit "nekretnine surčin zadnjih 14 dana do 1500 eura/m2 što veći" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 644 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 400 m2
    • 480 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 79000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 425.000 €, 348,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana kuća u Surčinu, ukupne površine 348m², na uređenom placu od 8,3 ara, smeštena u mirnoj i novoizgrađenoj ulici idealnoj za porodičan život. Kuća je uknjižena 1/1, što kupcu obezbeđuje potpunu pravnu sigurnost. Građena je odličnim kvalitetom, od temelja do krova,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 790.000 €, 18371,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Vasilija Ostroškog Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 880.000 €, 17600,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjiženo zemljište u građevinskom reonu ukupne površine 176 ari, širine 49 metara sa dužinom 358 metara na potezu od Surčina ka Dobanovcima. Zemljište je vlasništvo uknjiženo 1/1 i nalazi se u privrednoj zoni P1 uz obaveznu izradu plana detaljne regulacije, zona ulaznih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin zadnjih 14 dana do 1500 eura/m2 što veći'
215.000 €
215.000 €
1.090.500 €
  Plac, SURČIN, 787.816 €, 10366,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Boljevačka Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 258.000 €, 8599,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Aerodromski put građevinsko zemljište, 85.99a Prodaje se zemljište u građevinskom području kod aerodroma Nikola Tesla u Surčinu. Dimenzije placa su 27m x 319m. Nalazi se u blizini benzinske pumpe NIS na ulazu u Surčin. Parcela izlazi na dve ulice, asfaltni i zemljani put.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 360.000 €, 1900,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična prilika za dobrom i isplativom investicijom! - Građevinsko zemljište od 18,8 ara u Surčinu, izuzetna lokacija na glavnom putu; - Dokumentacija 1/1, čist, uknjižen na ime; - Priključci za vodu, struju i gas, poseduje bunar; - Ravan, širina fronta 17m; - Na 1/3 placa do glavne....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Baštovanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 72.000 €, 630,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac je površine 6.3 ara, širina fronta 15 metara, građevinska zona, odmah moguća gradnja (voda, struja asfalt), uknjižen. Parametri za gradnju P+1+Ptk. Agencijska provizija 3%. Borislava Pekića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 4 ara u mirnoj i uređenoj ulici u Surčin — idealan za porodičnu kuću ili manji stambeni objekat. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, u građevinskoj zoni, što omogućava brzu i jednostavnu gradnju. Sa širinom fronta od 15 metara, pruža odlične mogućnosti za....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 258.000 €, 300,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća na 73 m2. - Mereno ima 300 m2. - Plac ima 7,8 ari. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Tri etaže. - Trofazna struja. - Gradska voda. - Asfalt. - Pomoćni objekti (oko 200 kvadrata). - Garaže. - Letnja kuhinja. - Velike terase. - Parking. - PVC....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 235.000 €, 294,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Novogradnja Terasa Ilije Radojčića Zeca Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Velimirovi��a, pr+1, eg, uknji��ena-Stvarna povr��ina-240m2 , ugovorna povr��ina-182.00m2, Na prodaju prostrana ku��a u Sur��inu, u ulici Nikolaja Velimirovi��a, ukupne povr��ine 240m2, na placu od 4 ara sa ure��enim dvori��tem. Ku��a je spratna (PR+1) i sastoji se od tri....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 235.000 €, 240,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Surčina, ukupne površine 240m², na placu od 5 ari, uknjižena kvadratura gabarita objekta na 111m2. Ova prostrana kuća raspoređena je na tri etaže i nudi izuzetnu funkcionalnost i udobnost za porodični život: -Podrum (50m²) – garaža, kotlarnica....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Cara Dusana 51 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste je prostrano sa tri parking mesta, kuca je u dobrom stanju, sa minimalno ulaganja i renoviranja po potrebi. Za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>