• GoHome Professional
nekretnine surčin zadnjih 14 dana što manji do 150 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin zadnjih 14 dana što manji do 150 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin zadnjih 14 dana što manji do 1500 eura/m2 porasla cena

  • Za upit "nekretnine surčin zadnjih 14 dana što manji do 1500 eura/m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 79.600 € na 87.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 87.600 €, 56,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 79.600 €
27.03.2026 - 87.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi sa liftom u Surčinu- Ledine. Na svojoj veikoj ograđenoj funkcionalnoj terasi, uživaćete u sopstvenom miru i privatnosti . Udobna svetao stan....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 148.000 € na 157.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 157.500 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 349.040 €
01.10.2025 - 224.000 €
04.02.2026 - 148.000 €
16.02.2026 - 157.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemljište u građevinskoj zoni, ukupne površine 23 ara, koje se nalazi u Jakovu u blizini Boljevačke ulice. Deljivo na 2 dela. Voda je dovedena na lokaciju, struja i gas su u blizini. Uslovi za gradnju navedeni su u Projektu preparcelacije koji dostavljamo potencijalnim kupcima na....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 725.620 € na 787.816 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 787.816 €, 10366,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 725.620 €
19.04.2026 - 787.816 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103.66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema nekategorisanom putu je 40m, udaljenost od glavnog puta 40m2. Prema informaciji o lokaciji i planskom osnovu prostornog plana....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin što manji do 1500 eura/m2 porasla cena (5)
  • nekretnine surčin zadnjih 14 dana što manji porasla cena (2)
  • nekretnine surčin zadnjih 14 dana što manji do 1500 eura/m2 (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>