• GoHome Professional
nekretnine surčin zadnjih 14 dana što jeftiniji pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin zadnjih 14 dana što jeftiniji pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin zadnjih 14 dana što jeftiniji pala cena do 69000 eura

  • Za upit "nekretnine surčin zadnjih 14 dana što jeftiniji pala cena do 69000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 65000 eura (malo jeftiniji)
    • 72000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 53.000 €, 677,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 55.000 €
19.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen plac u zoni gradnje. Pravilnog oblika, površine 6,77ari. Do placa vodi asfaltirana ulica. Struja, voda i gas. Nalazi se u prijatnom okruženju, u blizini Bojčinske šume, Nautičkog sela, nekoliko marketa i autobuskog stajališta. Na samo 15-20 minuta vožnje auto-putem....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.000 € na 65.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 75.000 €
14.12.2025 - 69.000 €
01.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan mali stan nedaleko od samog centra Surčina. Stan se nalazi u polusuterenu male zgrade. Od prostorija ima hodnik,kupatilo,dnevni boravak sa kuhinjom i spavaću sobu. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Danila Kiša.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin što jeftiniji pala cena do 69000 eura (3)
  • nekretnine surčin zadnjih 14 dana što jeftiniji do 69000 eura (5)
  • nekretnine surčin zadnjih 14 dana što jeftiniji pala cena (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>