• GoHome Professional
nekretnine surčin parket 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin parket 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin parket 50 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine surčin parket 50 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 120.200 € na 126.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 120.200 €
20.02.2026 - 126.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

ID 1134 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.000 € na 96.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 87.000 €
27.03.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na III/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin parket 50 m2 (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>