• GoHome Professional
nekretnine surčin namešten novogradnja do 160000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin namešten novogradnja do 160000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin namešten novogradnja do 160000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine surčin namešten novogradnja do 160000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,42 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Lep dvoiposoban uknjižen stan u novogradnji iz 2024. godine. U dobroj zgradi i sređenoj ulici, na četvrtom spratu u četvorospratnici sa liftom. Iznad stana je dupla livena ploča, dobra izolacija. Ima parking, Za svaku preporuku agencijska provizija 2% Bukovačka.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Surčinu, na izuzetnoj lokaciji u blizini centra naselja. U neposrednoj blizini nalaze se dom zdravlja, škola, prodavnice i svi sadržaji neophodni za komforan svakodnevni život. Stan je površine 48 m² i funkcionalne dvoiposobne strukture,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 85.000 €, 44,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Surčinu, na odličnoj lokaciji u blizini centra naselja. U neposrednom okruženju nalaze se dom zdravlja, škola, prodavnice i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život. Stan je površine 45 m² i sastoji se od: dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin novogradnja do 160000 eura zadnjih 14 dana (18)
  • nekretnine surčin namešten novogradnja do 160000 eura (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>