• GoHome Professional
nekretnine surčin lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin lođa

  • Za upit "nekretnine surčin lođa" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.765 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 133.000 €, 61,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, podno grejanje, pripadajući parking .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija, useljenje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.000 €, 38,54 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1370 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 38.54 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin lođa'
260.000 €
260.000 €
44.900 €
  Kuća, SURČIN, 499.000 €, 384,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je odlična porodična kuća u Surćinu novije gradnje. Kvalitetno je izgrađena i uknjižena.Kuća ima garažu koja je također uknjižena i nalazi se u suterenu kuće i funkcioniše kao poslovni prostor.Na visokom prizemlju je trosoban stan . Na prvom spratu je isto trosoban stan.Oba....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.135 €, 59,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 121.135eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2024. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....