• GoHome Professional
nekretnine surčin klima do 2400 eura/m2 Oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin klima do 2400 eura/m2 Oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin klima do 2400 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine surčin klima do 2400 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.900 € na 93.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 93.500 €, 43,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2025 - 78.585 €
18.01.2026 - 88.150 €
01.02.2026 - 94.600 €
11.02.2026 - 98.900 €
12.04.2026 - 93.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u novoizgrađenoj zgradi u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan dvosoban stan sa terasom, svetao i sunčan. Stan je u visokom prizemlju i vodi se kao poslovni prostor. Nije moguća kupovina preko kredita. El.kotao, inverter....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.616 €, 46,09 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 98.900 € na 103.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 103.500 €, 44,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 88.000 €
18.07.2025 - 96.800 €
10.12.2025 - 98.900 €
20.02.2026 - 103.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1047 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 650.000 €, 283,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predivna porodična kuća izuzetnog kvaliteta gradnje na 16,4 ara sa brižljivo uređenom okućnicom, spratnosti PO-PR-PK. Prizemlje je sa velikim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, spavaćom sobom, kupatilom, gostinskim toaletom i izlaskom na veliku natkrivenu terasu i dvorište.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U vikend naselju, u mirnoj ulici , u okviru lepe kuće ,izuzetno kvalitetne gradnje, jer su vlasnici gradili za sebe, nalazi se ovaj sređen stan .U sklopu dvrišta je parking mesto koje se može koristiti. Mogućnost kupovine garaže od 25m2. Ag. provizija 2%. Klima, Bore Stankovića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 138.600 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115635, VPR/III, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi na Ledinama,trosoban po strukturi,ima kuhinju sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe i kupatilo,grejanje na norveske radijatore i inverter klimu,ima jednu lodju,dtan....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 85.000 €, 42,12 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1368 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 42.12 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 272.000 €, 136,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju je kompletno nova i uredno uređena kuća koja se izdaje kao stambeno-poslovni prostor i se sastoji od: tri polunameštene garsonjere – Svaka od garsonjera ima postavljene kuhinjske elemente, svetle su, funkcionalne i klimatizovane (grejanje i hlađenje preko inverter....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin klima do 2400 eura/m2 (60)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>