• GoHome Professional
nekretnine surčin kablovska barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin kablovska barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin kablovska barem 60 m2

  • Za upit "nekretnine surčin kablovska barem 60 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.718 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno uređen stan od 67m² – parking, podrum, video nadzor Na prodaju moderan stan površine 67m², smešten u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan je trostrano orijentisan, sa obiljem prirodnog svetla i odličnim rasporedom prostorija. Završetak planiran za avgust 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 179.400 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1133 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin kablovska barem 60 m2'
133.000 €
133.000 €
104.130 €
  Kuća, SURČIN, 425.000 €, 72,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Patrijarha Pavla Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 178.800 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1131 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, stan sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine 114m² na prostranom placu od 16 ari u samom centru mirnog i zelenilom okruženog mesta Progar. Idealna za porodični život, ali i kao vikendica ili manja poljoprivredna investicija. Na placu se, pored uknjižene kuće, nalaze i letnja kuhinja, kao i garaža, što....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 600.000 €, 160,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Krušedolska kuća i plac, 160m2, 27.5a, PR, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfaltni put. U prilici smo da Vam ponudimo kuću od 160m2, sa prostranim placem od 27.5 ari u samom centru Surčina. Kuća je useljiva, funkcionalna. Prostorije: dnevni....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Cara Dusana 51 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 900.000 €, 700,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Vinogradska Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 2200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 106597, uknjižen. Plac se nalazi u sredini naselja na odličnoj poziciji ,pogled ka Savi , pogled na donje polje i budući Nacionalni stadion i komlekse koji se grade. . Asfalt do ivice placa kao i struja , voda , GAS , kablovska .Za parcelu postoji Informacija o Lokaciji....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 159.000 €, 1012,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Baštovanska građevinsko zemljište, 10.12a. Građevinsko zemljište na dobroj lokaciji, u blizini centra Surčina. Širina fronta prema ulici je 13m. Uknjiženo. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 270.000 €, 218,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8 ari ogradjen betoskim zidom i kovanom metalnom kapijom. Kuca se nalazi na sredini placa tako da ima puno prostora ispred i iza kuce . Iza kuce....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 808 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća u Surčinu na 7 ari placa, garažom od 20m2, dvospratna je, 100m2 + 100m2 + 40m2 - Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne sobe, spavaće sobe, jedne manje sobe,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća SU+PR+1 površine 192 kvadrata (ima građevinsku dozvolu), druga kuća PR+1 (uknjižena) površine 60 kvadrata. Grejanje je etažno, struja ili....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 2200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106597, uknjizen. Plac se nalazi u sredini naselja na odlicnoj poziciji ,pogled ka Savi , pogled na donje polje i buduci Nacionalni stadion i komlekse koji se grade. . Asfalt do ivice placa kao i struja , voda , GAS , kablovska . Za parcelu postoji Informacija o Lokaciji....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 270.000 €, 204,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kuće u Surčunu, u mirnom delu u lepom porodičnom okruženju. Na plac površine 7,07 ari, smešteno tri objekte -kuće. Centralnu poziciju zauzima porodična kuća, odličnog rasporeda, konforna . Iz prostranog hodnika se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe , prostrano kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 450.000 €, 345,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fenomenalnu, novoizgrađenu kuću u Surčinu, Šekspirova ulica. Kuća je uknjižena 1/1. Priložene slike izgledaju odlično, nisu renderi nego sadašnje stanje kuće! Sastoji se od placa 4 ara, kuća je na 2 etaže. Veoma lep raspored prostorija, raspoređen na oba sprata koji....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 370.000 €, 420,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bečmenu, u ulici Glavnoj koja je sagrađena na plaću od 16,65 a . Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja ukupne kvadrature oko 420 m2. Svaki od tri nivoa kuće može da bude posebna stambena jedinica. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>