• GoHome Professional
nekretnine surčin ekskluzivan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin ekskluzivan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin ekskluzivan pala cena

  • Za upit "nekretnine surčin ekskluzivan pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 255.000 € na 205.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 205.000 €, 95,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 255.000 €
08.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna (Pr+ Pot) i ima u osnovi 95m2 na 8,28 ari sa pomoćnim objektima (garaže). Kuća se nalazi u Radničkoj ulici. Sve je uknjiženo i brzo useljivo.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 190.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 190.000 €, 206,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalna i održavana kuća, idealna za porodično stanovanje. Nekretnina ne zahteva dodatna ulaganja, osim završetka dnevne sobe i kupatila u potkrovlju. Prednosti nekretnine: Dobro održavana, sa novom PVC stolarijom i fasadom Prostrani podrum i dvorište Uknjižena,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 178.000 €
22.04.2026 - 169.900 €
27.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 135.000 €, 94,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 139.000 €
12.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, komforan i svetao stan. Smešten na prvom spratu porodične kuće u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Zahvaljujući zasebnom ulazu iz dvorišta, stan nudi potpunu privatnost i osećaj življenja u kući, a uz svu udobnost stana. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 175.000 €
02.05.2025 - 169.000 €
05.09.2025 - 159.000 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Baštovanska građevinsko zemljište, 10. 12a, front prema ulici 15m U blizini centra Sučina nalazi se gradsko građevinsko zemljište. Zemljšte je pored asfaltnog puta, struje i vode i nalazi se u blizini autoputa i obilaznice oko Beograda. Poseduje informaciju o lokaciji. Dozvoljena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 300.000 € na 290.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 290.000 €, 176,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 300.000 €
12.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća bez dodatnih ulaganja. Smeštena između Ledina i Surčina. Ova nekretnine funkcioniše kao dva stana 94m2 + 82m2, svaki sa zasebnim ulazom. Plac površine 6,23m2 je ravan i uređen. Prostorije: I Nivo - hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 179.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 179.000 €, 80,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 190.000 €
25.02.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja koja će biti završena jun-jul 2026.g. Uredna građevinska dozvola. Dupleks, maksimalno funkcionalan sa dva kupatila. Stanu pripada i parking mesto. Sistem grejanja - hlađenja preko toplotne pumpe (Fan coil). Samo keš kupci ( zbog stepena izgrađenosti ). Prostorije: I nivo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 100.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 105.000 €
27.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvosoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, Spavaća soba, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% uknjizen PR/3 || dokumentacija : uknjizen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin pala cena (66)
  • nekretnine surčin ekskluzivan (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>