• GoHome Professional
nekretnine surčin ekskluzivan barem 80 m2 Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin ekskluzivan barem 80 m2 Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin ekskluzivan barem 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine surčin ekskluzivan barem 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 200.000 €, 101,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 4.0 stan od 101 kvm na Ledinama u mirnom kraju. Nalazi se na 200 m od glavne ulice i autobuskog stajališta. Uz stan se dobija i parking mesto u dvorištu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijsko-dnevni boravak, tri sobe, dva kupatila, tri terase Agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, Na upit, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Izdajem magacinski prostor 100m2 (350m3). magacin je moguće podijeliti na više manji skladišta 10m2/ 35m3 Moguć prilaz šleperom.Surčin Ledine Izdajem i parking prostor 250m2 cijena 290 e mogućnost izdavanja na kraći ili duži period mogućnost dogovaranja oko svih pojedinosti koje su....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 189.000 €, 180,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se jedinstveno imanje u Jakovu, smešteno u mirnoj zoni porodične gradnje, na svega par minuta hoda od centra naselja. Na uređenom placu od 6 ari nalaze se dva stambena objekta ukupne površine 181 m2, savršena za višečlanu porodicu ili život dve generacije. Glavna kuća 98 m2....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 205.000 €, 4853,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 4.852 m² sa definisanom urbanističkom namenom za izgradnju objekata komercijalno-prodajnim sadržajima. Parcela ima obezbeđen kolno-pešački pristup sa dve saobraćajnice Vasilija Ostroskog i Milana Konjevića, uz mogućnost organizacije parkinga....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 660.000 €, 6684,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela iza Auto komerca u povrsini od 6684m2. Širina parcele je 17 m dok je duzina iste 393 m. Parcela pripada zoni M6 zakona o pravilima gradnje: Mešoviti gradski centar, odnos stanovanja i poslovanja na parceli je 100-60%, u prizemlju planiranih objekata u ulici Svetog Save, Radio....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 258.000 €, 8599,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Aerodromski put građevinsko zemljište, 85.99a Prodaje se zemljište u građevinskom području kod aerodroma Nikola Tesla u Surčinu. Dimenzije placa su 27m x 319m. Nalazi se u blizini benzinske pumpe NIS na ulazu u Surčin. Parcela izlazi na dve ulice, asfaltni i zemljani put.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 400.000 €, 240,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa. Veliko i prostrano dvorište je ograđeno kovanom, metalnom ogradom. Širina prednjeg fronta je 21 m, izvrsno za investitore koji su dobro....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin barem 80 m2 zadnjih 14 dana (22)
  • nekretnine surčin ekskluzivan barem 80 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>