• GoHome Professional
nekretnine surčin do 2600 eura/m2 50 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 2600 eura/m2 50 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 2600 eura/m2 50 m2 najnovije što manji

  • Za upit "nekretnine surčin do 2600 eura/m2 50 m2 najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi poslovni apartman, na prvom spratu zgrade, planirani rok za useljenje -mart 2026., sa uračunatim PDV-om, ne može na kredit. Dvostrano orijentisan. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 120.200 € na 126.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 120.200 €
20.02.2026 - 126.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1134 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 116.325 €, 47,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u Surčinu - novogradnja, vrhunski kvalitetProdaje se prelep dvosoban stan površine 46,53 m2 u najkvalitetnijoj zgradi u Surčinu. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i idealan za udoban život ili investiciju.Osnovne karakteristike:Površina: 46,53 m2Struktura:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U vikend naselju, u mirnoj ulici , u okviru lepe kuće ,izuzetno kvalitetne gradnje, jer su vlasnici gradili za sebe, nalazi se ovaj sređen stan .U sklopu dvrišta je parking mesto koje se može koristiti. Mogućnost kupovine garaže od 25m2. Ag. provizija 2%. Klima, Bore Stankovića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 72.000 €, 48,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov 2.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% novogradnja Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 3/3 VOJVOĐANSKA || dokumentacija : novogradnja VOJVOĐANSKA.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Surčinu, na izuzetnoj lokaciji u blizini centra naselja. U neposrednoj blizini nalaze se dom zdravlja, škola, prodavnice i svi sadržaji neophodni za komforan svakodnevni život. Stan je površine 48 m² i funkcionalne dvoiposobne strukture,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 108.600 €, 49,36 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.feniks.rs

Surčin, luksuzna novogradnja, treći sprat sa liftom, predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna, spavaća soba, velika terasa. Vojvođanska.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u odličnoj novogradnji preko puta LIDL-a, zgrada uvučena od ulice, sa 6 stambenih jedinica u mirnom okruženju . U ceni je parking mesto. Stan je na drugom povučenom spratu, jednoiposoban 36m2+14m2 terasa. Iznad stana velika krovna terasa od 50m2 na čije korišćenje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.000 € na 96.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na III/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 2600 eura/m2 50 m2 što manji (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>