• GoHome Professional
nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji pala cena

  • Za upit "nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 200.000 € na 195.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 195.000 €, 8700,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 304.000 €
07.07.2024 - 290.000 €
01.09.2024 - 249.000 €
12.03.2025 - 230.000 €
12.12.2025 - 200.000 €
03.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Šaljem ti opis za plac u Surčinu u Majke Angeline. Prodaje se plac od 87ari u Surčinu, veoma interesantan plac, jer se celom dužinom nalazi tik uz kanal Galovina, a sa druge strane je lepo i veoma čisto jezero. Koje se puni i snabdeva vodom od 3 izvora sa Fruške gore. Do placa su....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 255.000 € na 205.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 205.000 €, 95,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 255.000 €
08.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna (Pr+ Pot) i ima u osnovi 95m2 na 8,28 ari sa pomoćnim objektima (garaže). Kuća se nalazi u Radničkoj ulici. Sve je uknjiženo i brzo useljivo.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 220.000 €
03.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu kuću na dva sprata.Svaki sprat sastoji se od trosobnog stana. Stambene jedinice su potpuno odvojene . Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Radnička.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 205.000 €
21.11.2025 - 210.000 €
11.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 45m x 40m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar gde je predviđena gradnja "mešoviti gradski centri....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 210.000 €
10.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Vasilija Ostroškog Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 200.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 205.000 €
21.11.2025 - 210.000 €
13.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 235.000 €
12.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Ilije Radojčića Zeca Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 200.000 € na 191.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 191.000 €, 85,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 200.000 €
25.02.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja koja će biti završena jun-jul 2026.g. Uredna građevinska dozvola. Dupleks, maksimalno funkcionalan sa dva kupatila. Stanu pripada i parking mesto. Sistem grejanja - hlađenja preko toplotne pumpe (Fan coil). Samo keš kupci ( zbog stepena izgrađenosti ). Prostorije: I nivo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 179.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 179.000 €, 80,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 190.000 €
25.02.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 210000 eura što skuplji pala cena (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>