• GoHome Professional
nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "nekretnine surčin do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 180.000 €, 92,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo pravu porodičnu kuću u lepoj ulici.Na zemljištu od 11 ari sagrađena je prizemna porodična kuca od 92 m2 , trosobna po strukturi.Od prostorija ima ulazni hodnik ,dve spavaće sobe,dnevni boravak,trpezariju ,kuhinju i kupatilo. Na istom placu nalaze se jos dve odvojene kuće....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 224.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 220.990 €, 250,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Dve kuće na placu od 554m2 uknjižene bez tereta. Prizemna kuća uknjižene površine 93m2 dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, spavaća soba, manja spavaća soba kupatilo predsoblje i na kuću naslonjena garaža Cela kuća je sa podnim grejanjem na plin, kanalizacija Velika kuća uknjižene....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 215.000 €, 194,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuće u mirnoj ulici u Surčinu. Na placu od 5 ari, nalaze se dve kuće. Prva kuća sastoji se od dve etaže, u prizemlju 2 odvojena stana kompletno opremljena, trenutno se izdaju. Na spratu se nalaze tri prostrane spavaće sobe, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, prostrana....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 210.000 €, 5997,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prema informaciji o lokaciji plac se nalazi u zoni stambene izgradnje, izlazi na 3 ulice, a jedna je dužinom celog placa, te je vrlo pogodan za deobu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 210.000 €, 300,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor idealan za zanatske poslove ili proizvodnju. Nalazi se na oko kilometar od centra Surčina prema Jakovu, u urbanom delu naselja. Smešten u dubini dvorišta, Pored hale i stambenog dela namenjenog za smeštaj radnika ili kancelarije, zakupac može koristiti i....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 255.000 € na 205.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 205.000 €, 95,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 255.000 €
08.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna (Pr+ Pot) i ima u osnovi 95m2 na 8,28 ari sa pomoćnim objektima (garaže). Kuća se nalazi u Radničkoj ulici. Sve je uknjiženo i brzo useljivo.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 220.000 €
03.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu kuću na dva sprata.Svaki sprat sastoji se od trosobnog stana. Stambene jedinice su potpuno odvojene . Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Radnička.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 205.000 €
21.11.2025 - 210.000 €
11.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 45m x 40m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar gde je predviđena gradnja "mešoviti gradski centri....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 200.000 €, 101,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen 4.0 stan od 101 kvm na Ledinama u mirnom kraju. Nalazi se na 200 m od glavne ulice i autobuskog stajališta. Uz stan se dobija i parking mesto u dvorištu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijsko-dnevni boravak, tri sobe, dva kupatila, tri terase Agencijska provizija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 210000 eura što skuplji (389)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>