• GoHome Professional
nekretnine surčin do 2100 eura/m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 2100 eura/m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 2100 eura/m2 luksuzan

  • Za upit "nekretnine surčin do 2100 eura/m2 luksuzan" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.742 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • parket
    • 3.sprat
    • klima
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SURČIN, 104.671 €, 55,02 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 476 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i u kvadraturi od 59.98 m2. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.000 €, 56,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 56m2 --------------------------------------------- 56m2, 2.0, 4/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen Kvalitetna novogradnja u novom delu naselja Ledine. Stambeni objekat je u građevinskoj dozvoli i sastavni je deo novog stambenog kompleksa....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 98.000 € na 111.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 111.000 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 105.000 €
22.02.2026 - 110.000 €
25.02.2026 - 102.000 €
01.03.2026 - 95.000 €
18.03.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 98.000 €
17.04.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin do 2100 eura/m2 luksuzan'
126.882 €
127.050 €
450.000 €
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 474 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju PR+II, na samom početku ulaska u Surčin, u blizini crkve Svetog Apostola Mateja. Ovaj kompleks se sastoji od 11 zgrada sa 22 ulaza. Rok završetka prve lamele je april 2025.godine. U ponudi su stanovi od 58m2 i 70m2. Cena stanova 1 800+pdv....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 108.600 €, 49,36 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.feniks.rs

Surčin, luksuzna novogradnja, treći sprat sa liftom, predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna, spavaća soba, velika terasa. Vojvođanska.

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 96.700 €
04.06.2025 - 101.400 €
26.09.2025 - 105.000 €
26.10.2025 - 124.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
11.01.2026 - 115.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
30.01.2026 - 112.000 €
08.02.2026 - 95.000 €
22.02.2026 - 115.000 €
01.03.2026 - 98.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 118,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja. lokal od 118m2 od kojih je 86m2 grejne povrsine i 32m2 terasa. U prizemlju stambeno poslovnog objekta. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija, sto ga cini posebno zanimljivim. Pogodan za mnoge delatnosti kao sto su: kancelarijske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 1.800.000 €, 1621,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux poslovna zgrada, uknjižena na 2019 m2 građevinske i 1621 m2 korisne površine na 5 hektara (50.999m2) u zoni građevinskog područja. Uz poslovnu zgradu u cenu je uračunata i stambena zgrada od 400 m2. Poslovna zgrada je trenutno Dom za stara lica, sa licencom. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 235.000 €, 212,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKSLUZIVNA PRODAJA!!! 6.0, 212m2,7ari, podno grejanje-gas,PR/I, ostava, parking. Uknjižena na 212m2 građevinske površine, 188m2 korisne površine. -- Boljevci-Luksuzna kuća novije gradnje na 7 ari placa. -- Uknjižena građevinska površina 212m2. -- Kuća je na dva nivoa (prizemlje+prvisprat).....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>