• GoHome Professional
nekretnine surčin do 1500 eura/m2 parking što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 1500 eura/m2 parking što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 1500 eura/m2 parking što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine surčin do 1500 eura/m2 parking što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Cara Dusana 51 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste je prostrano sa tri parking mesta, kuca je u dobrom stanju, sa minimalno ulaganja i renoviranja po potrebi. Za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 258.000 €, 300,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća na 73 m2. - Mereno ima 300 m2. - Plac ima 7,8 ari. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Tri etaže. - Trofazna struja. - Gradska voda. - Asfalt. - Pomoćni objekti (oko 200 kvadrata). - Garaže. - Letnja kuhinja. - Velike terase. - Parking. - PVC....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 235.000 €, 294,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Novogradnja Terasa Ilije Radojčića Zeca Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>