• GoHome Professional
nekretnine surčin do 150 m2 opremljen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 150 m2 opremljen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 150 m2 opremljen što skuplji klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine surčin do 150 m2 opremljen što skuplji klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 39,80 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1049 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se isključivo za poslovni prostor, odličan, svetao i potpuno nov, neuseljavan, jednoiposoban stan korisne površine 42m². Nalazi se na drugom spratu zgrade u centru Surčina, nedaleko od svih značajnih objekata. Orijentisan je južno i obiluje sa dosta dnevne svetlosti. Poseduje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 150 m2 opremljen što skuplji klima (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.