• GoHome Professional
nekretnine surčin do 150 m2 oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 150 m2 oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 150 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji pala cena

  • Za upit "nekretnine surčin do 150 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 69.000 € na 65.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 75.000 €
14.12.2025 - 69.000 €
01.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan mali stan nedaleko od samog centra Surčina. Stan se nalazi u polusuterenu male zgrade. Od prostorija ima hodnik,kupatilo,dnevni boravak sa kuhinjom i spavaću sobu. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Danila Kiša.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 100.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 105.000 €
27.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvosoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, Spavaća soba, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% uknjizen PR/3 || dokumentacija : uknjizen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.900 € na 93.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 93.500 €, 43,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2025 - 78.585 €
18.01.2026 - 88.150 €
01.02.2026 - 94.600 €
11.02.2026 - 98.900 €
12.04.2026 - 93.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u novoizgrađenoj zgradi u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan dvosoban stan sa terasom, svetao i sunčan. Stan je u visokom prizemlju i vodi se kao poslovni prostor. Nije moguća kupovina preko kredita. El.kotao, inverter....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.000 € na 133.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 133.000 €, 56,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 139.000 €
27.04.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvoiposoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% Ledine-Hollywood-56m2-2.5 Uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 179.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 179.000 €, 80,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 190.000 €
25.02.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja koja će biti završena jun-jul 2026.g. Uredna građevinska dozvola. Dupleks, maksimalno funkcionalan sa dva kupatila. Stanu pripada i parking mesto. Sistem grejanja - hlađenja preko toplotne pumpe (Fan coil). Samo keš kupci ( zbog stepena izgrađenosti ). Prostorije: I nivo....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 170.000 € na 155.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 170.000 €
12.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u prizemlju kuće sa ravnim i uređenim placem. Nalazi se u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Ne zahteva dodatna ulaganja. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2% Sterijina.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 200.000 € na 191.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 191.000 €, 85,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 200.000 €
25.02.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 135.000 €, 94,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 139.000 €
12.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, komforan i svetao stan. Smešten na prvom spratu porodične kuće u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Zahvaljujući zasebnom ulazu iz dvorišta, stan nudi potpunu privatnost i osećaj življenja u kući, a uz svu udobnost stana. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 255.000 € na 205.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 205.000 €, 95,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 255.000 €
10.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna (Pr+ Pot) i ima u osnovi 95m2 na 8,28 ari sa pomoćnim objektima (garaže). Kuća se nalazi u Radničkoj ulici. Sve je uknjiženo i brzo useljivo.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 150 m2 što manji pala cena (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>