• GoHome Professional
nekretnine surčin do 150 m2 novogradnja lođa pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 150 m2 novogradnja lođa pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 150 m2 novogradnja lođa pala cena

  • Za upit "nekretnine surčin do 150 m2 novogradnja lođa pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 200.000 € na 191.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 191.000 €, 85,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 200.000 €
25.02.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja koja će biti završena jun-jul 2026.g. Uredna građevinska dozvola. Dupleks, maksimalno funkcionalan sa dva kupatila. Stanu pripada i parking mesto. Sistem grejanja - hlađenja preko toplotne pumpe (Fan coil). Samo keš kupci ( zbog stepena izgrađenosti ). Prostorije: I nivo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 179.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 179.000 €, 80,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 190.000 €
25.02.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.000 € na 133.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 133.000 €, 56,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 139.000 €
27.04.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvoiposoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% Ledine-Hollywood-56m2-2.5 Uknjižen....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 178.000 €
22.04.2026 - 169.900 €
27.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 100.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 105.000 €
27.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvosoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, Spavaća soba, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% uknjizen PR/3 || dokumentacija : uknjizen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 150 m2 novogradnja pala cena (10)
  • nekretnine surčin do 150 m2 novogradnja lođa (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>