• GoHome Professional
nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što skuplji pala cena

  • Za upit "nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što skuplji pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.041 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • prizemlje
    • uknjižen
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 200.000 € na 191.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 191.000 €, 85,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 200.000 €
25.02.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja koja će biti završena jun-jul 2026.g. Uredna građevinska dozvola. Dupleks, maksimalno funkcionalan sa dva kupatila. Stanu pripada i parking mesto. Sistem grejanja - hlađenja preko toplotne pumpe (Fan coil). Samo keš kupci ( zbog stepena izgrađenosti ). Prostorije: I nivo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 179.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 179.000 €, 80,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 190.000 €
25.02.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 170.000 € na 155.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 170.000 €
12.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u prizemlju kuće sa ravnim i uređenim placem. Nalazi se u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Ne zahteva dodatna ulaganja. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2% Sterijina.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što skuplji pala cena'
205.000 €
93.500 €
127.000 €
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 135.000 €, 94,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 139.000 €
12.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, komforan i svetao stan. Smešten na prvom spratu porodične kuće u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Zahvaljujući zasebnom ulazu iz dvorišta, stan nudi potpunu privatnost i osećaj življenja u kući, a uz svu udobnost stana. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.000 € na 65.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 75.000 €
14.12.2025 - 69.000 €
01.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan mali stan nedaleko od samog centra Surčina. Stan se nalazi u polusuterenu male zgrade. Od prostorija ima hodnik,kupatilo,dnevni boravak sa kuhinjom i spavaću sobu. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Danila Kiša.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>