• GoHome Professional
nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što sk - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što sk - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "nekretnine surčin do 150 m2 do 2100 eura/m2 što skuplji" pronađeno 116 nekretnina - prosečna cena 1.850 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • kablovska
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.500 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.430 €, 65,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Investicija u oblasti Expo centra u Surčinu predstavlja strateški potez sa značajnim potencijalom za rast vrednosti nekretnina koji je uveliko u toku. Grad se uveliko proširio na Surčin koji se transformiše u novi urbani centar. Lokacija je dobila na značaju zbog blizine Expo centra,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.135 €, 59,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 121.135eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2024. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, moguća kupovina na kredit. Stan se sastoji iz: dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 118.000 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, odličnog rasporeda i funkcije; - Na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.880 €, 65,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.000 €, 61,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Surčina, sa prelepim pogledom na Hram svetog Apostola Mateja, prodaje se izuzetan trosoban stan na drugom spratu, trostrano orijentisan. Zgrada je zidana od kvalitetnih materijala, po gradjevinskoj dozvoli. Stan poseduje tavanski prostor iznad centralnog dela....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 96.700 €
04.06.2025 - 101.400 €
26.09.2025 - 105.000 €
26.10.2025 - 124.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
11.01.2026 - 115.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
30.01.2026 - 112.000 €
08.02.2026 - 95.000 €
22.02.2026 - 115.000 €
01.03.2026 - 98.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 113.400 €, 54,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Predstavljamo Vam novu stambenu zgradu na mirnoj lokaciji u naselju Ledine, opština Surčin. Zgrada se sastoji od samo dva sprata i ukupno nekoliko stanova, što omogućava mirno i privatno stanovanje, idealno za porodice, parove i pojedince koji traže komfor i kvalitet. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov 3.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 2/3 VOJVOĐANSKA VOJVOĐANSKA.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, stan sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 111.119 €, 55,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 111.119eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2024. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 110.000 € na 111.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 111.000 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
20.03.2026 - 110.000 €
17.04.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U vikend naselju, u mirnoj ulici , u okviru lepe kuće ,izuzetno kvalitetne gradnje, jer su vlasnici gradili za sebe, nalazi se ovaj sređen stan .U sklopu dvrišta je parking mesto koje se može koristiti. Mogućnost kupovine garaže od 25m2. Ag. provizija 2%. Klima, Bore Stankovića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 109.915 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Sterijina, 57.85m2 ------------------------------------- 57.85m2, 2.0, 1/2, EG, interfon, parking Novogradnja na odličnoj lokaciji za miran porodični život van grada. U blizini aerodroma Nikola Tesla, budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Smart sistem gradnje,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 108.600 €, 49,36 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.feniks.rs

Surčin, luksuzna novogradnja, treći sprat sa liftom, predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna, spavaća soba, velika terasa. Vojvođanska.

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 108.375 €, 85,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA IZDAVANJE U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 108.100 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja - Airport Residence 2.0, 60m2 (terasa), 2/2, EG/norveški radijatori, interfon Odlično pozicioniran komforan dvosoban stan u kompleksu Airport Residence, koji obuhvata gradnju 22 objekta, od kojih se svaki sastoji od 6 stambenih jedinica. Cena stanova je: - 1800+pdv za....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 107.000 €, 57,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana,ukupno....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.000 €, 56,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 56m2 --------------------------------------------- 56m2, 2.0, 4/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen Kvalitetna novogradnja u novom delu naselja Ledine. Stambeni objekat je u građevinskoj dozvoli i sastavni je deo novog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 105.500 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi poslovni prostor u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna stolarija,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 51,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, sa parking mestom, terasom,useljenje za 2 meseca, na građevinsku dozvolu , asfalt,struja voda kanalizacija , Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 48,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan od 48 kvm na Ledinama u mirnom kraju. 200 m od glavne ulice i autobuskog stajališta. Uz stan se dobija i parking mesto. Prostorije: dnevno-trpezarijski deo, kuhinja, soba, kupatilo, terasa Agencijska provizija 2% Bore Stankovića.

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 104.671 €, 55,02 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 476 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i u kvadraturi od 59.98 m2. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju PR+II, na samom početku ulaska u Surčin, u blizini crkve Svetog Apostola Mateja. Ovaj kompleks se sastoji od 11 zgrada sa 22 ulaza. Rok završetka prve lamele je april 2025.godine. U ponudi su stanovi od 58m2 i 70m2. Cena stanova 1 800+pdv....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 474 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 103.955 €, 53,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u novogradnji u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan trosoban stan, svetao i sunčan. El.kotao, inverter klima, termo blok. Očekivan završetak radova i useljenje krajem avgusta 2025. Građevinska dozvola. . Parking,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 101.000 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prizemna kuća u Jakovu površine 78m2 na 10 ari placa-za kompletno renoviranje. Kuća je uknjižena i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpzarijom, dve spavaće sobe i jednog kupatila. Plac čini 4 ara građevinskog zemljišta na kome se nalazi osim kuće i jedan pomoćni objekat. Ostali....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 97.500 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Први власник продаје двособан стан у општини Сурчин у насељу Бечмен (15 мин вожње до аеродрома, 4 мин од изласка на аутопут) у новоизграђеној троспратној згради (2023. године) која броји 7 станова. Стан је 43 м2 у поткровљу зграде (тачније 3 спрат - једина косина је у спаваћој соби)....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Surčinu, na izuzetnoj lokaciji u blizini centra naselja. U neposrednoj blizini nalaze se dom zdravlja, škola, prodavnice i svi sadržaji neophodni za komforan svakodnevni život. Stan je površine 48 m² i funkcionalne dvoiposobne strukture,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.000 € na 96.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na III/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 117)

<< <1 2 3> >>