• GoHome Professional
nekretnine surčin do 150 m2 do 2000 eura/m2 najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 150 m2 do 2000 eura/m2 najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 150 m2 do 2000 eura/m2 najnovije

  • Za upit "nekretnine surčin do 150 m2 do 2000 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 77.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta 5000 evra. Kupovina samo za keš. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Surčinu, na izuzetnoj lokaciji u blizini centra naselja. U neposrednoj blizini nalaze se dom zdravlja, škola, prodavnice i svi sadržaji neophodni za komforan svakodnevni život. Stan je površine 48 m² i funkcionalne dvoiposobne strukture,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan 3.5 stan u centru Surčina. Novogradnja sa građevinskom dozvolom useljiva do kraja 2026 godine. Stan se nalazi u VPR-u ima malo dvorište. Dva mokra čvora. Cena za gotovinu 180.000 evra, može i na kredit po ceni 198.000 evra. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan od 43m² u savremenom kompleksu – parking, podrum, video nadzor Na prodaju dvosoban stan površine 43m², smešten u modernom stambeno-poslovnom kompleksu čiji je završetak planiran za avgust 2025. godine. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 180.760 €, 90,38 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 973 Na prodaju stan – novogradnja, bez agencijske provizije! Direktno od investitora Cena je sa uračunatim PDV-om. Stan se sastoji od: • Prostrane i svetle dnevne sobe sa izlazom na terasu • Kuhinje sa trpezarijom • Tri spavaće sobe • Moderno opremljenog kupatila • Dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 77.000 €, 38,50 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 63.000 €
23.05.2025 - 58.000 €
25.07.2025 - 72.500 €
11.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan od 45m² u savremenom kompleksu – parking, podrum, video nadzor Na prodaju dvosoban stan površine 45m², smešten u modernom stambeno-poslovnom kompleksu čiji je završetak planiran za avgust 2025. godine. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno uređen stan od 67m² – parking, podrum, video nadzor Na prodaju moderan stan površine 67m², smešten u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan je trostrano orijentisan, sa obiljem prirodnog svetla i odličnim rasporedom prostorija. Završetak planiran za avgust 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 200.000 €, 101,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 4.0 stan od 101 kvm na Ledinama u mirnom kraju. Nalazi se na 200 m od glavne ulice i autobuskog stajališta. Uz stan se dobija i parking mesto u dvorištu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijsko-dnevni boravak, tri sobe, dva kupatila, tri terase Agencijska provizija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 150 m2 do 2000 eura/m2 (182)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>