• GoHome Professional
nekretnine surčin do 150 m2 što jeftiniji kablovsk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 150 m2 što jeftiniji kablovsk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 150 m2 što jeftiniji kablovska novogradnja do 220000 eura

  • Za upit "nekretnine surčin do 150 m2 što jeftiniji kablovska novogradnja do 220000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.214 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 78.585 €, 40,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u novogradnji u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan dvosoban stan, svetao i sunčan. El.kotao, inverter klima, termo blok. Očekivan završetak radova i useljenje krajem avgusta 2025. Građevinska dozvola. Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 87.450 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u vrlo kvalitetnoj novogradnji u blizini skretanja za aerodrom. Zgrada je rađena po Švajcarskom sistemu gradnje čelične konstrukcije, tako da je sezmički 2x bolja od klasične novogradnje i 2,3x energetski efikasnija od drugih novogradnji. Ima podno grejanje nove generacije....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 103.955 €, 53,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u novogradnji u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan trosoban stan, svetao i sunčan. El.kotao, inverter klima, termo blok. Očekivan završetak radova i useljenje krajem avgusta 2025. Građevinska dozvola. . Parking,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, stan sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 107.900 € na 114.200 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 114.200 €, 41,50 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 107.900 €
20.02.2026 - 114.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1132 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 120.200 € na 126.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 120.200 €
20.02.2026 - 126.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1134 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.000 €, 61,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, podno grejanje, pripadajući parking .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija, useljenje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 178.800 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1131 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 179.400 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1133 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>