• GoHome Professional
nekretnine surčin do 140000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 140000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 140000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "nekretnine surčin do 140000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SURČIN, 99.000 €, 240000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan voćnjak 240 ari sa zasadom jabuka ( 9 godina) koji je blizu Beograda, u Progaru, pored asfaltnog puta, omogucenn prilaz velikim kamionima, povoljno za otkup voca! Surčin, Beograd, Srbija ; Surčin, Progar, voćnjak.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 149.900 €, 5002,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko građevinsko zemljište na početku Vinogradske ulice sa uknjiženom starom kućom od 132m2 i pomoćnim objektom. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 19.250 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovno stambeni objekat od 1050m2 + 350 m2 na 4 etaže i magacinski prostor 1600m2 na 52, 6 ari placa, pored aerodroma "Nikola Tesla". Novogradnja Telefon.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 108.000 €, 1800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se ravan plac od 18 ari, za gradnju komercijalnog objekta. Cena po aru je 6.000 eur. Plac ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija - 200 m od glavnog puta, 800 m od izlaska na A1 Miloš Veliki i 1 km....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 1500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

Plac površine 15 ari može imati vešestruku namenu: za porodično stanovanje, za komercijalni sadržaj iz oblasti trgovine, administracije i uslužnih delatnosti koje ne ugrožavaju životnu sredinu i ne stvaraju buku. Takođe za objekte i komplekse u funkciji obrazovanja, zdravstva, sporta,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 101.300 €, 1283,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac se nalazi u naselju Petrovčić. Gradjevinsko zemljište, uknjižen vlasnik 1/1 bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija 2% Agent: Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 . .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 175.000 €
02.05.2025 - 169.000 €
05.09.2025 - 159.000 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Baštovanska građevinsko zemljište, 10. 12a, front prema ulici 15m U blizini centra Sučina nalazi se gradsko građevinsko zemljište. Zemljšte je pored asfaltnog puta, struje i vode i nalazi se u blizini autoputa i obilaznice oko Beograda. Poseduje informaciju o lokaciji. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Baštovanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Lep građevinski plac od 10 ari u Petrovčiću podeljen je na dve katastarske parcele: jedna od 6,27 ara, druga 3,27 ari. Širina placa je preko 14 metara. Do placa se stiže zemljanim putem, koji će biti asfaltiran jer je određena trasa kuda ce proći struja tj. postavljene bandere. Na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 140000 eura što veći (270)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>