• GoHome Professional
nekretnine surčin do 140 m2 prizemlje Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 140 m2 prizemlje Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 140 m2 prizemlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine surčin do 140 m2 prizemlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 235.000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan sa dva ulaza i velikom terasom, a u potkrovlju opet veliki trosoban stan sa velikom terasom i sve to u blagim kosinama sa normalnim prozorima....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 125,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu. Ozakonjena je i odmah useljiva. Po strukturi je Pr+ Pot. Spratna kuća ima tri mokra čvora. Kuća se sastoji od dva stana. Po rešenju o ozakonjenju:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 118,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja. lokal od 118m2 od kojih je 86m2 grejne povrsine i 32m2 terasa. U prizemlju stambeno poslovnog objekta. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija, sto ga cini posebno zanimljivim. Pogodan za mnoge delatnosti kao sto su: kancelarijske....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121192, 16a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, cela. Uknjižena kuća u centru Progara, 114m2, na 16 ari placa. U prizemlju su: velika dnevna soba sa kaminom i terasom, trpezarija, nova kuhinja, dve ostave, veliki hodnik i kupatilo. Na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 108.375 €, 85,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA IZDAVANJE U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 119.000 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% Barska.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 178.800 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1131 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična porodična spratna kuća u Boljevcima, u ul.Braće Gavrajić, površine 70m2 (prizemlje i sprat) sa placem od 23,59ari. Kuća je izgrađena kvalitetnim materijalima. Od prostorija u prizemlju: velika terasa, predsoblje, dnevni boravak sa kuhihjom i trpezarijom, spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.931 €, 70,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Sterijina, 70.49m2 ------------------------------------- 70,49 m2, 3.0, 1/2, EG, parking, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji za miran porodični život van grada. U blizini aerodroma Nikola Tesla, budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Smart sistem gradnje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 140 m2 prizemlje (53)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>