• GoHome Professional
nekretnine surčin do 140 m2 opremljen do 370000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 140 m2 opremljen do 370000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 140 m2 opremljen do 370000 eura parking

  • Za upit "nekretnine surčin do 140 m2 opremljen do 370000 eura parking" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prelepa lux kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji. Fantastična kuća sa bazenom idealnog rasporeda i strukture sa prelepim travnjakom ispred kuće u dvorištu. Kuća je svetla, prostrana komforna i kompletno opremljena. Ima 61m2 i 5 ari placa. Sastoji se od fenomenalnog dvorišta u kojem....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 178.000 €
22.04.2026 - 169.900 €
27.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin do 140 m2 opremljen do 370000 eura parking'
127.050 €
104.900 €
99.900 €
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 39,80 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1049 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 98.900 € na 103.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 103.500 €, 44,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 88.000 €
18.07.2025 - 96.800 €
10.12.2025 - 98.900 €
20.02.2026 - 103.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1047 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 84.000 € na 96.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 68.181 €
18.07.2025 - 78.000 €
10.12.2025 - 79.500 €
20.02.2026 - 84.000 €
29.04.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1046 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 95.500 €, 50,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 39m2 ----------------------------------------------- 39m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon Odlična novogradnja, sagrađena i opremljena visoko kvalitetnim materijalima i opremom. Nemačka PVC spoljna stolarija, termoizolacija, vrhunska fasada,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>