• GoHome Professional
nekretnine surčin do 140 m2 do 260000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 140 m2 do 260000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 140 m2 do 260000 eura najnovije

  • Za upit "nekretnine surčin do 140 m2 do 260000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 235.000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan sa dva ulaza i velikom terasom, a u potkrovlju opet veliki trosoban stan sa velikom terasom i sve to u blagim kosinama sa normalnim prozorima....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 234.000 €, 70,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kućica u cveću, trava oko nje. U gornjem delu Surčina nalazi se ova manja, uknjižena kućica na većem placu od 9 ari, 1/1 sama na placu. Kućica je prizemna, stara gradnja površine oko 70m2, po strukturi trosobna sa jednim predsobljem iz koga se ide u ostale prostorije. Pravo se nalazi....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 255.000 € na 205.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 205.000 €, 95,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 255.000 €
08.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna (Pr+ Pot) i ima u osnovi 95m2 na 8,28 ari sa pomoćnim objektima (garaže). Kuća se nalazi u Radničkoj ulici. Sve je uknjiženo i brzo useljivo.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 143,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na placu od 12,5 ari nalaze se tri objekta koja su uknjižena. Prvi objekat PR i I sprat sa dva dvosobna stana (40kvm i 48 kvm). Drugi objekat je 1.0 stan od 34 kvm (plus sa svojim podrumom od 15 kvm) i treći objekat je garaža od 18 kvm. Plac je deljiv i izlazi na dve ulice (asfaltni....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 103,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća ,koja je građena od čvrstog materijala i kvalitetne izolacije , sastoji se od suterena koji ima kuhinju i veliku dnevnu sobu,bez toaleta ,to je prva stambena jedinica,prizemlje ima dve velike dnevne sobe i kupatilo ,to je druga stambena jedinica,na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 125,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu. Ozakonjena je i odmah useljiva. Po strukturi je Pr+ Pot. Spratna kuća ima tri mokra čvora. Kuća se sastoji od dva stana. Po rešenju o ozakonjenju:....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prelepa lux kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji. Fantastična kuća sa bazenom idealnog rasporeda i strukture sa prelepim travnjakom ispred kuće u dvorištu. Kuća je svetla, prostrana komforna i kompletno opremljena. Ima 61m2 i 5 ari placa. Sastoji se od fenomenalnog dvorišta u kojem....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 270.000 €, 88,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna kuća u Progaru nadomak Bojčinske šume sa nekada najlepšim dvorištem punim cveća i rascvetalih ruža daje snagu da ova kuća ponovo procveta sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 200.000 € na 191.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 191.000 €, 85,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 200.000 €
25.02.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja koja će biti završena jun-jul 2026.g. Uredna građevinska dozvola. Dupleks, maksimalno funkcionalan sa dva kupatila. Stanu pripada i parking mesto. Sistem grejanja - hlađenja preko toplotne pumpe (Fan coil). Samo keš kupci ( zbog stepena izgrađenosti ). Prostorije: I nivo....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 272.000 €, 136,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju je kompletno nova i uredno uređena kuća koja se izdaje kao stambeno-poslovni prostor i se sastoji od: tri polunameštene garsonjere – Svaka od garsonjera ima postavljene kuhinjske elemente, svetle su, funkcionalne i klimatizovane (grejanje i hlađenje preko inverter....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 140 m2 do 260000 eura (295)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>