• GoHome Professional
nekretnine surčin do 140 m2 što veći do 160000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 140 m2 što veći do 160000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 140 m2 što veći do 160000 eura

  • Za upit "nekretnine surčin do 140 m2 što veći do 160000 eura" pronađeno 140 nekretnina - prosečna cena 2.088 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 169.000 €, 125,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena stara kuća za rušenje u centru Jakova, nedaleko od škole, crkve, pošte i maksija. Kuća se nalazi na imanju koje se sastoji od 2 vezane parcele ukupne površine 11.53 ara. Uslovi za gradnju navedeni su u Informaciji o lokaciji koju dostavljamo potencijalnim kupcima na upit.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin do 140 m2 što veći do 160000 eura'
150.000 €
119.000 €
145.000 €
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 118,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja. lokal od 118m2 od kojih je 86m2 grejne povrsine i 32m2 terasa. U prizemlju stambeno poslovnog objekta. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija, sto ga cini posebno zanimljivim. Pogodan za mnoge delatnosti kao sto su: kancelarijske....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121192, 16a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, cela. Uknjižena kuća u centru Progara, 114m2, na 16 ari placa. U prizemlju su: velika dnevna soba sa kaminom i terasom, trpezarija, nova kuhinja, dve ostave, veliki hodnik i kupatilo. Na....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine 114m² na prostranom placu od 16 ari u samom centru mirnog i zelenilom okruženog mesta Progar. Idealna za porodični život, ali i kao vikendica ili manja poljoprivredna investicija. Na placu se, pored uknjižene kuće, nalaze i letnja kuhinja, kao i garaža, što....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 135.000 €, 102,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća u izgradnji-do prve ploče na 5 ari placa. Širina placa je preko 18 metara, dužina preko 23 metra. Prilaz kući putem posutim tucanikom. Plac 1/1. Kuća ima svoj kućni broj. Blizina bandere i potencijalne struje, ima gradsku vodu. Kuća ima ploču, pokrivena crepom i betonske stepenice....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 152.000 €, 100,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna i odmah useljiva. Sama kuća je za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Do kuće se stiže asfaltom, ima svoju struju i gradsku vodu. Sama kuća ima sa....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.feniks.rs

Nov prostran stan na spratu kuće sa zasebnim ulazom iz dvorišta. Lep stan površine 94m2 koji se nalazi na spratu porodične kuće u mirnom i porodičnom delu Ledina na samoj granici sa Surčinom. Izuzetno je funkcionalan, svetao i dobrog rasporeda, idealan za porodičan život. Sterijina.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov prostran stan na spratu kuće sa zasebnim ulazom iz dvorišta. Lep stan površine 94m2 koji se nalazi na spratu porodične kuće u mirnom i porodičnom delu Ledina na samoj granici sa Surčinom. Izuzetno je funkcionalan, svetao i dobrog rasporeda, idealan za porodičan život. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan sa zasebnim ulazom na prvom spratu porodične kuće uknjižen kao posebna stambena jedinica. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Adaptibilan u četvorosoban. Grejanje na inverter, dobra izolacija. Parking u dvorištu. Korisna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 135.000 €, 94,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 139.000 €
12.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, komforan i svetao stan. Smešten na prvom spratu porodične kuće u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Zahvaljujući zasebnom ulazu iz dvorišta, stan nudi potpunu privatnost i osećaj življenja u kući, a uz svu udobnost stana. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 108.375 €, 85,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA IZDAVANJE U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 170.000 € na 155.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 170.000 €
12.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u prizemlju kuće sa ravnim i uređenim placem. Nalazi se u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Ne zahteva dodatna ulaganja. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2% Sterijina.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 101.000 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prizemna kuća u Jakovu površine 78m2 na 10 ari placa-za kompletno renoviranje. Kuća je uknjižena i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpzarijom, dve spavaće sobe i jednog kupatila. Plac čini 4 ara građevinskog zemljišta na kome se nalazi osim kuće i jedan pomoćni objekat. Ostali....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov 3.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 2/3 VOJVOĐANSKA VOJVOĐANSKA.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična porodična spratna kuća u Boljevcima površine 70m2 (prizemlje i sprat) sa placem od 23,59ari. Kuća je izgrađena kvalitetnim materijalima. Od prostorija u prizemlju: velika terasa, predsoblje, dnevni boravak sa kuhihjom i trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Sprat: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.931 €, 70,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Sterijina, 70.49m2 ------------------------------------- 70,49 m2, 3.0, 1/2, EG, parking, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji za miran porodični život van grada. U blizini aerodroma Nikola Tesla, budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Smart sistem gradnje,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SURČIN, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS OD 50.000 M2. NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. Kompletna ponuda na: **https://www.prelicinvest.com NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,FUDERMAX FASADA I MERMER....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 164.150 €, 67,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo dobru priliku za kupovinu stana u okviru zgrade u izgradnji. U ponudi imamo stanove razlicite strukture i kvadrature. Odlicno projektovana zgrada sa akcentom na kvalitet gradnje. Japanski Multi split sistem za grejanje i hladjenje, Spanska keramika, Geberit sanitarije.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno uređen stan od 67m² – parking, podrum, video nadzor Na prodaju moderan stan površine 67m², smešten u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan je trostrano orijentisan, sa obiljem prirodnog svetla i odličnim rasporedom prostorija. Završetak planiran za avgust 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.500 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.430 €, 65,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Investicija u oblasti Expo centra u Surčinu predstavlja strateški potez sa značajnim potencijalom za rast vrednosti nekretnina koji je uveliko u toku. Grad se uveliko proširio na Surčin koji se transformiše u novi urbani centar. Lokacija je dobila na značaju zbog blizine Expo centra,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 118.000 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, odličnog rasporeda i funkcije; - Na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.880 €, 65,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 105.500 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi poslovni prostor u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna stolarija,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 81.900 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odmah useljiv, funkcionalan 2.5-soban stan, u novogradnji sa građevinskom dozvolom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i terase. Ugrađeno podno grejanje na struju. Zgrada se nalazi na par kilometara....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan dvoiposoban stan površine 63 m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji na Ledinama, u neposrednoj blizini Pečenjare Ledine. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom ( open-space koncept), dve spavaće sobe, kupatila, terase. Stan je uknjižen,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 138.600 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115635, VPR/III, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi na Ledinama,trosoban po strukturi,ima kuhinju sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe i kupatilo,grejanje na norveske radijatore i inverter klimu,ima jednu lodju,dtan....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 91.350 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov 3.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% novogradnja Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 1/3 VOJVOĐANSKA || dokumentacija : novogradnja VOJVOĐANSKA.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.000 €, 61,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, nekada ul.Isidore Sekulić sada se vodi kao Vojvođanska, na najboljoj lokaciji na Ledinama, svetao, funkcionalan stan, dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, trpezarija. Kvalitetna gradnja, dvostrano orijentisan, jugoistok i jugozapad. Stan se vodi kao poslovni prostor,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 137)

<< <1 2 3 4> >>