• GoHome Professional
nekretnine surčin do 130 m2 useljiv uknjižen oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 130 m2 useljiv uknjižen oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 130 m2 useljiv uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 190000 eura

  • Za upit "nekretnine surčin do 130 m2 useljiv uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 190000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 139.000 € na 133.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 133.000 €, 56,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 139.000 €
27.04.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvoiposoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% Ledine-Hollywood-56m2-2.5 Uknjižen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 102.000 €, 52,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u centru Surčina površine 52m2 sa terasom. Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 100.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 105.000 €
27.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u novogradnji, useljiv. Dvosoban stan, Kuhinja-sa prozorom, dnevni boravak sa trpezarijom, Spavaća soba, kupatilo -sa prozorom, balkon. Odmah useljivo . Moguća kupovina parking mesta. Na cenu se dodaje PDV Agencijska nadoknada 2% uknjizen PR/3 || dokumentacija : uknjizen....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 87.500 € na 88.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 88.000 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 87.500 €
12.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen. Stan se prodaje kao stambeno -poslovni prostor u kome delatnost poslovnog prostora nije određena. Stan ima svoj nomenklaturni broj, a istom stanu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 63.000 €
23.05.2025 - 58.000 €
25.07.2025 - 72.500 €
11.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin do 130 m2 useljiv uknjižen do 190000 eura (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>