• GoHome Professional
nekretnine surčin do 120 m2 opremljen do 230000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin do 120 m2 opremljen do 230000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin do 120 m2 opremljen do 230000 eura što veći do 2600 eura/m2

  • Za upit "nekretnine surčin do 120 m2 opremljen do 230000 eura što veći do 2600 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.245 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 178.000 €
22.04.2026 - 169.900 €
27.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin do 120 m2 opremljen do 230000 eura što veći do 2600 eura/m2'
148.200 €
104.900 €
25.000 €
  Stan, SURČIN, 95.500 €, 50,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 39m2 ----------------------------------------------- 39m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon Odlična novogradnja, sagrađena i opremljena visoko kvalitetnim materijalima i opremom. Nemačka PVC spoljna stolarija, termoizolacija, vrhunska fasada,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 98.900 € na 103.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 103.500 €, 44,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 88.000 €
18.07.2025 - 96.800 €
10.12.2025 - 98.900 €
20.02.2026 - 103.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1047 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 39,80 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1049 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.900 €, 39,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 44m2 ----------------------------------------------- 44m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon Odlična novogradnja, sagrađena i opremljena visoko kvalitetnim materijalima i opremom. Nemačka PVC spoljna stolarija, termoizolacija, vrhunska fasada,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.