• GoHome Professional
nekretnine surčin Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine surčin zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.409 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SURČIN, 280.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 68.000 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na samo 30 minuta vožnje od Beograda,u gradskoj opštini Surčin, u samom centru Jakova, a u blizini svih bitnih sadržaja za lep i lagodan život,..škole, pijace, prodavnica, Spomenika, nalazi se ova nova zgrada i u njoj ovaj lep, funkcionalan , jednoiposoban stan koji se prodaje sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin zadnjih 7 dana'
102.000 €
102.000 €
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>