• GoHome Professional
nekretnine surčin Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine surčin oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 117.000 €, 61,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Surčina, sa prelepim pogledom na Hram svetog Apostola Mateja, prodaje se izuzetan trosoban stan na drugom spratu, trostrano orijentisan. Zgrada je zidana od kvalitetnih materijala, po gradjevinskoj dozvoli. Stan poseduje tavanski prostor iznad centralnog dela....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 499.000 €, 578,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća kvalitetno opremljena, uknjižena. Nalazi se u mirnoj ulici, izolovanoj od buke, na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno nameštena sa belom tehnikom. Garaža poseduje 2 parking mesta i još 2 se nalaze u okviru dvorišta. Novije gradnje i moderno opremljena prilagođena....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 149.900 €, 5002,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradsko građevinsko zemljište na početku Vinogradske ulice sa uknjiženom starom kućom od 132m2 i pomoćnim objektom. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 102.900 €, 42,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo dobru priliku za kupovinu stana u okviru zgrade u izgradnji. U ponudi imamo stanove razlicite strukture i kvadrature. Odlicno projektovana zgrada sa akcentom na kvalitet gradnje. Japanski Multi split sistem za grejanje i hladjenje, Spanska keramika, Geberit sanitarije.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 103,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća ,koja je građena od čvrstog materijala i kvalitetne izolacije , sastoji se od suterena koji ima kuhinju i veliku dnevnu sobu,bez toaleta ,to je prva stambena jedinica,prizemlje ima dve velike dnevne sobe i kupatilo ,to je druga stambena jedinica,na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 170.000 € na 155.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 170.000 €
12.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u prizemlju kuće sa ravnim i uređenim placem. Nalazi se u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Ne zahteva dodatna ulaganja. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, moguća kupovina na kredit. Stan se sastoji iz: dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.000 €, 61,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, nekada ul.Isidore Sekulić sada se vodi kao Vojvođanska, na najboljoj lokaciji na Ledinama, svetao, funkcionalan stan, dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, trpezarija. Kvalitetna gradnja, dvostrano orijentisan, jugoistok i jugozapad. Stan se vodi kao poslovni prostor,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin (652)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>