• GoHome Professional
nekretnine surčin 2.sprat što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin 2.sprat što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin 2.sprat što skuplji

  • Za upit "nekretnine surčin 2.sprat što skuplji" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.684 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SURČIN, 1.500.000 €, 500,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Stambeno-poslovni objekat 500m² sa magacinom i građevinskim zemljištem od 61 ar Predstavljamo izuzetnu investicionu priliku – stambeno-poslovni objekat ukupne površine 500m², sa dodatnim zatvorenim magacinskim prostorom od čak 1.000m², smešten na prostranom građevinskom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 155.000 €
18.05.2025 - 150.000 €
01.06.2025 - 159.900 €
03.10.2025 - 152.500 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin 2.sprat što skuplji'
260.000 €
117.000 €
107.000 €
  Stan, SURČIN, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir i tisina .Stan je jednoiposoban,nalazi se na drugom spratu, 36 m2 plus 15 m2 terase,stan ima gradjevinsku dozvolu,ceka se tehnicki prijem,sastoji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se isključivo za poslovni prostor, odličan, svetao i potpuno nov, neuseljavan, jednoiposoban stan korisne površine 42m². Nalazi se na drugom spratu zgrade u centru Surčina, nedaleko od svih značajnih objekata. Orijentisan je južno i obiluje sa dosta dnevne svetlosti. Poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>