• GoHome Professional
nekretnine surčin što veći do 150 m2 do 2100 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin što veći do 150 m2 do 2100 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što veći do 150 m2 do 2100 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine surčin što veći do 150 m2 do 2100 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 160,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

0va lepa kuća se nalazi nedaleko od saobraćajnica, u mirnom delu naselja, na odličnom placu. Prilika da potkrovlje uredite po vašoj koncepciji [postoje pregradni zidovi]. Svugde je PVC stolarija. Useljiv stan u prizemlju je veoma svetao. Na podu je laminat, postoji izolacija na zidovima.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 249.000 €, 152,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlicna, kvalitetna, nova kuca u Novom naselju na Ledinama. Sastoji se iz: SU/ PR/ PTK, uknjizene povrsine od 153m2. Suteren je u funkciji stana. Prizemlje se (povrsina 58m2) sastoji od velikog otvorenog prostora gde je smestena dnevna soba, kuhinja, prostrano kupatilo i zatvorena,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 143,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na placu od 12,5 ari nalaze se tri objekta koja su uknjižena. Prvi objekat PR i I sprat sa dva dvosobna stana (40kvm i 48 kvm). Drugi objekat je 1.0 stan od 34 kvm (plus sa svojim podrumom od 15 kvm) i treći objekat je garaža od 18 kvm. Plac je deljiv i izlazi na dve ulice (asfaltni....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću u Surčinu od 136m2 , na 4 ari placa ,ima i pomoćnu zgradu od 43m2 u vrlo dobrom stanju. Od prostorija ima dnevni boravak,kuhiju ,dečiju sobu,spavaću sobu,kupatilo i mokri čvor na svakom spratu. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 125,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu. Ozakonjena je i odmah useljiva. Po strukturi je Pr+ Pot. Spratna kuća ima tri mokra čvora. Kuća se sastoji od dva stana. Po rešenju o ozakonjenju:....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 169.000 €, 125,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena stara kuća za rušenje u centru Jakova, nedaleko od škole, crkve, pošte i maksija. Kuća se nalazi na imanju koje se sastoji od 2 vezane parcele ukupne površine 11.53 ara. Uslovi za gradnju navedeni su u Informaciji o lokaciji koju dostavljamo potencijalnim kupcima na upit.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 118,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja. lokal od 118m2 od kojih je 86m2 grejne povrsine i 32m2 terasa. U prizemlju stambeno poslovnog objekta. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija, sto ga cini posebno zanimljivim. Pogodan za mnoge delatnosti kao sto su: kancelarijske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 117,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA PRODAJU U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna lokacija:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin što veći do 150 m2 do 2100 eura/m2 (196)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>