• GoHome Professional
nekretnine surčin što skuplji podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin što skuplji podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što skuplji podno grejanje

  • Za upit "nekretnine surčin što skuplji podno grejanje" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.947 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 480.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2023.,

www.klikdooglasa.com

Atraktivna, veoma lepa kuca od 450 m2 , sa uredjenim dvoristem, na 7 ari placa, nalazi se na svega nekoliko minuta od centra. blizu je doma zdravlja, skole, vrtica, supermarketa, pijace, apoteke. nalazi se u mirnom kraju sa puno hladovine, na kraju slepe ulice. u mirnom i ususkanom....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 460.000 €, 440,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Atraktivna, veoma lepa kuca u Surcinu od 440 m2 , sa uredjenim dvoristem, na 7 ari placa.Nalazi se na svega nekoliko minuta od centra. Blizu je doma zdravlja, skole, vrtica, supermarketa, pijace, apoteke. Nalazi se u mirnom kraju sa puno hladovine, na kraju slepe ulice. U mirnom i....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 460.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin što skuplji podno grejanje'
117.000 €
112.000 €
170.800 €
  Kuća, SURČIN, 450.000 €, 345,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka, donji sprat ima centralno grejanje,gornji sprat podno grejanje, garaza 32 m2, veliki tavan jako funkcionalan, uradjena izolacija po knauf....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 280.000 €, 281,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Predstavljamo vam kuću u novom delu Surčina, u Prominskoj ulici, 280,7m2, savršenu za porodični život. U prizemlju kuće je veliki dnevni boravak sa izlaskom na terasu, odvojena trpezarija. Na spratu su tri spavaće sobe, kupatilo i velika terasa. Izvedeno je podno grejanje za sve prostorije.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 235.000 €, 212,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKSLUZIVNA PRODAJA!!! 6.0, 212m2,7ari, podno grejanje-gas,PR/I, ostava, parking. Uknjižena na 212m2 građevinske površine, 188m2 korisne površine. -- Boljevci-Luksuzna kuća novije gradnje na 7 ari placa. -- Uknjižena građevinska površina 212m2. -- Kuća je na dva nivoa (prizemlje+prvisprat).....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 167.000 € na 149.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 149.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 167.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je dobro pozicioniran, svetao i predstavlja pravu priliku za porodični život....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.000 €, 61,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, podno grejanje, pripadajući parking .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija, useljenje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,42 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 96.700 €
04.06.2025 - 101.400 €
26.09.2025 - 105.000 €
26.10.2025 - 124.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
11.01.2026 - 115.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
30.01.2026 - 112.000 €
08.02.2026 - 95.000 €
22.02.2026 - 115.000 €
01.03.2026 - 98.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 98.000 € na 111.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 111.000 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 105.000 €
22.02.2026 - 110.000 €
25.02.2026 - 102.000 €
01.03.2026 - 95.000 €
18.03.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 98.000 €
17.04.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.000 €, 38,54 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1370 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 38.54 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 87.450 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u vrlo kvalitetnoj novogradnji u blizini skretanja za aerodrom. Zgrada je rađena po Švajcarskom sistemu gradnje čelične konstrukcije, tako da je sezmički 2x bolja od klasične novogradnje i 2,3x energetski efikasnija od drugih novogradnji. Ima podno grejanje nove generacije....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 85.000 €, 42,12 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1368 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 42.12 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 81.900 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odmah useljiv, funkcionalan 2.5-soban stan, u novogradnji sa građevinskom dozvolom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i terase. Ugrađeno podno grejanje na struju. Zgrada se nalazi na par kilometara....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 75.000 €, 29,21 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1367 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju jednoiposoban stan površine 29.21 m2. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1355 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 34m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....