• GoHome Professional
nekretnine surčin što skuplji 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin što skuplji 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što skuplji 180 m2

  • Za upit "nekretnine surčin što skuplji 180 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.622 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • opremljen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 300.000 € na 290.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 290.000 €, 176,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 300.000 €
12.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena kuća bez dodatnih ulaganja. Smeštena između Ledina i Surčina. Ova nekretnine funkcioniše kao dva stana 94m2 + 82m2, svaki sa zasebnim ulazom. Plac površine 6,23m2 je ravan i uređen. Prostorije: I Nivo - hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 215.000 €, 194,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuće u mirnoj ulici u Surčinu. Na placu od 5 ari, nalaze se dve kuće. Prva kuća sastoji se od dve etaže, u prizemlju 2 odvojena stana kompletno opremljena, trenutno se izdaju. Na spratu se nalaze tri prostrane spavaće sobe, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, prostrana....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 220.000 €
03.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu kuću na dva sprata.Svaki sprat sastoji se od trosobnog stana. Stambene jedinice su potpuno odvojene . Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Radnička.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin što skuplji 180 m2'
353.000 €
351.000 €
  Kuća, SURČIN, 193.000 €, 175,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi nova porodična spratna kuća površine 175m2, uknjižena, na placu od 5 ari, izgrađena 2020.g. Sastoji se od dva uknjižena stana: u prizemlju, površine 88m2 je četvorosoban stan sa dnevno trpezarijskim delom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, sređen, PVC stolarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>