• GoHome Professional
nekretnine surčin što manji do 140000 eura Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin što manji do 140000 eura Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što manji do 140000 eura Najnovije

  • Za upit "nekretnine surčin što manji do 140000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 119.000 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% uknjizen Ljubica 064/239-2248 VP/0 Barska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 75.000 €, 29,21 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1367 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju jednoiposoban stan površine 29.21 m2. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 84.000 € na 96.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 68.181 €
18.07.2025 - 78.000 €
10.12.2025 - 79.500 €
20.02.2026 - 84.000 €
29.04.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1046 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1355 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 34m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 63.000 €
23.05.2025 - 58.000 €
25.07.2025 - 72.500 €
11.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir i tisina .Stan je jednoiposoban,nalazi se na drugom spratu, 36 m2 plus 15 m2 terase,stan ima gradjevinsku dozvolu,ceka se tehnicki prijem,sastoji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov 2.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% novogradnja Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 3/3 VOJVOĐANSKA || dokumentacija : novogradnja VOJVOĐANSKA.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 92.000 €, 38,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na Ledinama površine 46m2, ukupne cene 92.000€+PDV. Idealan je za sve koji traže moderan prostor u mirnom i urbanom okruženju. Parking mesto se doplaćuje 3000€. Planirani završetak radova je u avgustu 2025. godine. Stan se sastoji od funkcionalnog hodnika, prostrane....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine surčin što manji do 140000 eura (270)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>