• GoHome Professional
nekretnine surčin što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • nekretnine surčin što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što manji

  • Za upit "nekretnine surčin što manji" pronađeno 394 nekretnina - prosečna cena 1.430 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SURČIN, 780.000 €, 20000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Ledine - Tabla plac, 200 ari, front prema ulici 42m2 Plac pripada naselju Radiofar. U građevinskom je području, ali je zelena površina, koja je idealna za postavljanje solarnih panela (solarni paneli su postavljeni nedaleko od placa). Mogu da se grade montažno demontažni objekti....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.000.000 €, 20000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac kod Aerodroma Nikola Teska 2hektara. Izvršena je promena namena iz njive u gradsko gradjevinsko zemljište kod Aerodroma Nikola Teasla. POSEDUJEMO I INFORMACIJU O LOKACIJI! DOZVOLJENA JE GRADNJA STANOVA, FABRIKA, ŠOPING CENTRA, LOGISTIČKE PODRŠKE ZA ŠPEDICIJU I DRUGO!....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 780.000 €, 20000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Tabla Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 160.000 €, 20100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67 m, dužina placa 295 m. Sva neophodna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini. Zemljište se sastoji od dva placa koji se mogu kupiti i....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 4.499.500 €, 21400,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji u Surčinu, sa pogledom na budući EXPO, poljoprivredno zemljište od 241 ari, uknjiženo na prodavce. Poseduju informaciju o lokaciji. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 4.280.000 €, 21400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan plac, dimenzija 110*193 m. Na atraktivnoj lokaciji opštine Surčin, idealan za razne vrste izgradnje i delatnosti. Trenutno uknjižen kao poljoprivredno zemljište, njiva 3. klase. Agencijska provizija 2%. Potes Tabla.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.225.600 €, 30000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižena, odlična parcela u naselju Radiofar. Naselje koje je u ekspanziji sa lepim porodičnim kućama. Parcela od 3,22 ha pruža odlične uslove za izgradnju stambeno poslovnog prostora, hala, fabrika, doma zdravlja i sl. U blizini placa su struja i voda. Plac i pozicija....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Jakovo plac/zemljište u građevinskom području, 329.27a, front prema ulici 130m Na 750m od petlje auto-puta u Jakovu, u neposrednoj blizini sajma EXPO 2027 i na 10km od bloka 72 na Novom Beogradu, u ponudi je građevinsko zemljište - privredna zona. Front placa ka nekategorisanom....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.000.000 €, 54151,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Breg Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 99.000 €, 240000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan voćnjak 240 ari sa zasadom jabuka ( 9 godina) koji je blizu Beograda, u Progaru, pored asfaltnog puta, omogucenn prilaz velikim kamionima, povoljno za otkup voca! Surčin, Beograd, Srbija ; Surčin, Progar, voćnjak.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 572.000 € na 560.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 560.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 572.000 €
10.04.2026 - 560.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Petrovčić - Dušana Vukasovića plac, 143. 01 ar, front prema ulici 78m Prodaje se građevinsko zemljište ulupne površine 143. 01 ar. Na placu je dozvoljena gradnja što ga čini pogodnim za različite vrste objekata u skladu sa planskom dokumentacijom. Uknjižen. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 280.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.trionekretnine.rs

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza Prodaja | Beograd, Surčin, Surčin (mesto), 133 m 2 , 280.000 €.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 167.000 € na 149.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 149.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 167.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je dobro pozicioniran, svetao i predstavlja pravu priliku za porodični život....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 790.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog plac, 18371m2, front prema ulici 48 mtara U ponudi je zemljište u području, uknjiženo kao njiva II klase, 1/1 (front ka asfaltiranoj ulici oko 48mx383m). Prema informaciji o lokaciji namena parcele je kombinovana: 1) severni deo parcele (oko 56....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Jakovo plac/zemljište u građevinskom području, 329. 27a, front prema ulici 130m Na 750m od petlje auto-puta u Jakovu, u neposrednoj blizini sajma EXPO 2027 i na 10km od bloka 72 na Novom Beogradu, u ponudi je građevinsko zemljište - privredna zona. Front placa ka nekategorisanom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 200.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 205.000 €
21.11.2025 - 210.000 €
13.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 45m x 40m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar gde je predviđena gradnja "mešoviti gradski centri....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 460.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.klikdooglasa.com

Atraktivna, veoma lepa kuca u Surcinu od 440 m2 , sa uredjenim dvoristem, na 7 ari placa.Nalazi se na svega nekoliko minuta od centra. Blizu je doma zdravlja, skole, vrtica, supermarketa, pijace, apoteke. Nalazi se u mirnom kraju sa puno hladovine, na kraju slepe ulice. U mirnom i....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 780.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

 
 
 
  Plac, SURČIN, 164.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen plac 1/1, bez tereta i zabeležbi. Plac se nalazi na samom skretanju za aerodrom između ulica Vojvođanske i Sremskih partizana. Dimenzije placa 48x23 metra. Agencijska provizija 3%. Plac, Beograd - Surčin (mesto) | Prodaja · 164.000€.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 179.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Vinogradska plac, 19. 1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br. 2912) 19 a 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 95.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu u Boljevcima, opstina Surcin. [telefon] m [telefon] , [telefon] ari placa, sa centralnim grejanjem, alu stolarijom, uradjena izolacija, laminati, hidro izolacija. Veoma kvalitetni gipsarski radovi, kablovska televizija, internet. Kuca poseduje gradski vodovod i gas.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 2.000.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se licencirani dom za stare kapaciteta 48 korisnika. Dom se nalazi u Beogradskoj opštini Surčin -naselje Progar pored Bojčinske šume poznatom izletištu beograđana. .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 725.620 € na 787.816 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 787.816 €
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 725.620 €
17.04.2026 - 787.816 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103. 66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema nekategorisanom putu je 40m, udaljenost od glavnog puta 40m2. Prema informaciji o lokaciji i planskom osnovu prostornog plana....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 365.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.klikdooglasa.com

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita Stratimirovica Street, 101m2, VPR/4, 25m2 terrace, central heating radiators, two inverter air conditioners. Equipment, appliances, furniture....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 480.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2023.,

www.klikdooglasa.com

Atraktivna, veoma lepa kuca od 450 m2 , sa uredjenim dvoristem, na 7 ari placa, nalazi se na svega nekoliko minuta od centra. blizu je doma zdravlja, skole, vrtica, supermarketa, pijace, apoteke. nalazi se u mirnom kraju sa puno hladovine, na kraju slepe ulice. u mirnom i ususkanom....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu na 5.4 ara placa u naselju Petrovcic,ogradjen,ima vodu,izvedena instalacija za struju,uradjeno kupatilo,kuhinja,pvc stolarija i itd.Moze zamena za kucu do 75kvm ili stan.Cena 65000 eura. Telefon:0677468776 Pavle .