• GoHome Professional
nekretnine surčin što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine surčin što jeftiniji" pronađeno 396 nekretnina - prosečna cena 1.437 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • namešten
    • lođa
    • parking
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SURČIN, 4.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem placeve u Petrovcicu opština Surcin ,5-6 ari ,4500 evra po aru.Placevi su u građevinskoj zoni. Placevi su 949/12 ,949/11 ....949/5 ima 8 .Kontakt 062272587 .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2025.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju placevi od po 5 ari unutar poljoprivrednog zemljista u Boljevcima, opstina Surcin. Placevi se nalazi uz sam asfaltni put u neposrednoj blizini centra. Do placa se moze doci asfaltnim putem od strane centra mesta ili sa suprotne sa glavnog Obrenovackog puta. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 15.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adresa: Petrovčić (Opština Surčin), Miroslava Čobanovića Uče br.14na kat.parceli br. 316/8 KO Petrovčić Udaljenost od Beograda oko 25do30 km, postoji redovna autobuska linija Površina: 9 ari = 900 m2 Izgrađen dio temelja sa podrumom od 33 m2 Predat zahtijev za legalizaciju - postoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin što jeftiniji'
150.000 €
499.000 €
25.000 €
  Plac, SURČIN, 19.250 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovno stambeni objekat od 1050m2 + 350 m2 na 4 etaže i magacinski prostor 1600m2 na 52, 6 ari placa, pored aerodroma "Nikola Tesla". Novogradnja Telefon.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 40.000 €, 1460,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Plac pravougaonog oblika, nalazi se u neposrednoj blizini Save. Površina placa 14,60 ari. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 44.900 €, 33,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 30-tak kilometara udaljenosti od centra prestonice, u opštini Surčin, nalazi se naselje Bečmen i ovaj izuzetno funkcionalan dvosoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2023.,

www.klikdooglasa.com

Poljoprivredno zemljiste u Boljevcima - Opstina Surcin (Izuzetna lokacija) .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 48.350 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju građevinska parcela u Petrovčiću veličine 967m2 koja se nalazi u ulici Omladinske brigade. Dokumentacija uredna 1/1 https://nekretninetesic.rs/property/gradevinsko-zemljiste-petrovcic-967a/ .

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Lep građevinski plac od 10 ari u Petrovčiću podeljen je na dve katastarske parcele: jedna od 6,27 ara, druga 3,27 ari. Širina placa je preko 14 metara. Do placa se stiže zemljanim putem, koji će biti asfaltiran jer je određena trasa kuda ce proći struja tj. postavljene bandere. Na....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SURČIN, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2023.,

www.klikdooglasa.com

Plac se nalazi u mirnom kraju,asfalt je do ivice placa,ima gradski vodovod, struja, dozvoljena gradnja. Prodaje se 5 ari placa u okruženju niskogradnja, vlasnik 1/1 pogodan za gradnju kuće, manje zgrade... Broj parcele je 3087/10 i 3086. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 53.000 €, 677,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 55.000 €
19.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen plac u zoni gradnje. Pravilnog oblika, površine 6,77ari. Do placa vodi asfaltirana ulica. Struja, voda i gas. Nalazi se u prijatnom okruženju, u blizini Bojčinske šume, Nautičkog sela, nekoliko marketa i autobuskog stajališta. Na samo 15-20 minuta vožnje auto-putem....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 4 ara u mirnoj i uređenoj ulici u Surčin — idealan za porodičnu kuću ili manji stambeni objekat. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, u građevinskoj zoni, što omogućava brzu i jednostavnu gradnju. Sa širinom fronta od 15 metara, pruža odlične mogućnosti za....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov 2.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% novogradnja Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 3/3 VOJVOĐANSKA || dokumentacija : novogradnja VOJVOĐANSKA.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1355 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 34m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.000 € na 65.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 75.000 €
14.12.2025 - 69.000 €
01.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan mali stan nedaleko od samog centra Surčina. Stan se nalazi u polusuterenu male zgrade. Od prostorija ima hodnik,kupatilo,dnevni boravak sa kuhinjom i spavaću sobu. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Danila Kiša.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2023.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu na 5.4 ara placa u naselju Petrovcic,ogradjen,ima vodu,izvedena instalacija za struju,uradjeno kupatilo,kuhinja,pvc stolarija i itd.Moze zamena za kucu do 75kvm ili stan.Cena 65000 eura. Telefon:0677468776 Pavle .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 67.500 €, 45,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 63.000 €
23.05.2025 - 58.000 €
25.07.2025 - 72.500 €
11.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 71.000 €, 42,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude uknjižen 1.5-soban stan, udaljen 200 metara od centra Bečmena, autobuskog stajališta, prodavnica. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase koja je zastakljena. Godina izgradnje 2023. Samo keš kupci. Hvala....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 72.000 €, 48,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, SURČIN, 72.000 €, 630,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac je površine 6.3 ara, širina fronta 15 metara, građevinska zona, odmah moguća gradnja (voda, struja asfalt), uknjižen. Parametri za gradnju P+1+Ptk. Agencijska provizija 3%. Borislava Pekića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 75.000 €, 29,21 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1367 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju jednoiposoban stan površine 29.21 m2. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 77.000 €, 38,50 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 78.585 €, 40,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u novogradnji u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan dvosoban stan, svetao i sunčan. El.kotao, inverter klima, termo blok. Očekivan završetak radova i useljenje krajem avgusta 2025. Građevinska dozvola. Parking, garaža,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 80.000 €, 400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Surčinu površine 4ara. Plac je u Građevinskom podrućju, mogućnost gradnje do 10m visine objekta. Agencijska provizija za kupce je 2% .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 77.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta 5000 evra. Kupovina samo za keš. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 81.900 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odmah useljiv, funkcionalan 2.5-soban stan, u novogradnji sa građevinskom dozvolom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i terase. Ugrađeno podno grejanje na struju. Zgrada se nalazi na par kilometara....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 90.000 € na 82.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 82.000 €, 667,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.09.2025 - 110.000 €
19.09.2025 - 103.000 €
06.02.2026 - 90.000 €
03.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odlično zemljište u građevinskom podrućju u blizini centra Surčina. Nalazi se u blizini prevoza (autobusi 601,602,604,605,610e,610) i svih drugih sadržaja neophodnih za pristojan život. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni apartman, na prvom spratu zgrade, planirani rok za useljenje -mart 2026., sa uračunatim PDV-om, ne može na kredit. Dvostrano orijentisan. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 393)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>