• GoHome Professional
nekretnine subotica pala cena do 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine subotica pala cena do 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine subotica pala cena do 140 m2

  • Za upit "nekretnine subotica pala cena do 140 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 953 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 74000 eura
    • do 93000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 930 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
    • renovirano
    • podrum
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 132,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.11.2025 - 135.000 €
25.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosobna kuća u nizu u naselju Kertvaroš. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta i natkrivene terase u prizemlju, dve zasebne sobe i kuptila na spratu i velikog podruma. Dvorište izlazi na dve ulice i ima dva kolska ulaza. Vodovod....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 260.000 € na 220.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 220.000 €, 142,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 260.000 €
24.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U lepoj širokoj Palićkoj ulici prodaje se lepa , renovirana i jako lepo održavana porodična kuća na velikom placu sa izlaskom na dve ulice. Plac je 1345 kvm i širina uličnog fronta je 23 m prema obe ulice . Na placu se nalaze dva objekta , veći objekat je trosobna porodična kuća (....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine subotica pala cena do 140 m2'
58.000 €
58.000 €
53.000 €
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 132,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 145.200 €
14.11.2025 - 135.000 €
25.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u nizu na odličnoj lokaciji u Kertvarošu. Ukupne površine 132m2 prostire se na tri etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koji vodi na veliku terasu koja gleda na zadnje dvorište, kao i toalet. Na spratu se nalaze veća i manja spavaće soba i kupatilo.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 45.000 € na 42.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 42.000 €, 139,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 45.000 €
18.03.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Porodična kuća od 139 m², građena od čvrstih materijala, prodaje se na placu od 723 m² u Čantaviru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe (od kojih je jedna prolazna), kupatila sa tušem i kadom i male kotlarnice u podrumu. Sprat je u sivoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 112,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 170.000 €
19.09.2025 - 150.000 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Centar II, prodaje se komplet adaptirana kuća u zajedničkom dvorištu površine 112kvm, na placu površine 791kvm. Građena je od čvrstog materijala, stari format cigle! Komplet nova (2025 g.) struja, voda, kupatilo, molerski radovi, stolarija obnovljena stara drvena (salonski....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 53.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 110,00 m2 cca 480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 58.000 €
29.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna trosobna kuća u MZ Novo Selo na placu od 270 m², u asfaltiranoj ulici, udaljena 1,5 km od centra grada. Kuća je građena od mešanog materijala i ima 110 m². Sastoji se od hodnika, kuhinje, ostave, kupatila, spavaće sobe i jedne velike sobe koja se može odvojiti.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 222.000 € na 196.650 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 196.650 €, 100,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 222.000 €
16.04.2026 - 196.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053861, PRODAJA STANOVA , SUBOTICA - ŠIRI CENTAR, LUX - ČETVOROSOBAN STAN, 100 m2 Grad Subotica se nalazi na severu Bačke i odlično je infrastrukturno (drumskim i železničkim saobraćajem) povezan na severu sa Mađarskom i centralnom Evropom tako i na jugu sa Novim Sadom i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 67.000 € na 63.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 63.000 €, 96,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 67.000 €
15.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja kuća novije gradnje okružena voćnjakom jabuke. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i ostave. Ispod kuće je podrum. U dvorištu se nalazi 3 pomoćna objekta, od kojih je jedan garaža, drugi objekat ima letnju kuhinju i manju ostavu,....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 89.000 € na 69.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 85,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 89.000 €
22.04.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Na Segedinskom putu , prodaje se kuća za rušenje na 10 ari placa , na dobroj lokaciji sa objektom upisanim 85 kvm. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 40.000 € na 36.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 40.000 €
19.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna kuća površine 80kvm koja se nalazi na placu površine 280kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala sa stiropor izolacijom. Kuća u svom sastavu poseduju: kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Vrata i prozori su PVC,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 82.000 € na 72.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 72.000 €, 79,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 82.000 €
06.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u Kertvarošu građena od čvrstog materijala. U svom sastavu ima zatvorenu terasu iz koje se ulazi u kuhinju sa ostavom i hodnik koji vodi u 2 prolazne sobe i kupatilo. U potkrovlju se nalazi 1 soba i tavanski prostor koji uz adaptaciju može biti....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 80.000 €
13.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Segedinskom putu, u MZ Kertvaroš, na devetom spratu u zgradi sa deset spratova. Stan ima 71 m² i sastoji se od ulaza, trpezarije, kuhinje, ostave, garderobera, kupatila, dnevne sobe i dve spavaće sobe. Podovi su od laminata i keramičkih pločica, stolarija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 75.000 € na 67.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 67.000 €, 72,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 75.000 €
29.03.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Mali Bajmok, prodaje se dvosobna kuća površine 72kvm koja se nalazi na placu površine 1069kvm. Kuća je građena od mešanog materijala, adaptirana 2020 godine. Kuća u svom sastavu poseduju: dve sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Prozori su PVC, na podovima je laminat....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 70.000 € na 67.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 67.000 €, 72,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 70.000 €
22.03.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Novo selo , površine 72 m2. U svom sastavu ima predsoble, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i 2 sobe orijentisane ka ulici. Podovi su laminat i pločice, stolarija VC, struja je trofazna. Grejanje je na čvrsto gorivo. U dvorištu postoji radionica, letnja kuhinja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 110.000 € na 98.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 110.000 €
01.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manja renovirana kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru površine 62m2 smeštena na parceli od 1139m2. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i ostave. Prozori su PVC, na podovima su pločice, a grejanje je centralno na čvrsto gorivo. Pod istim krovm se nalaze i terasa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 73.000 € na 70.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 73.000 €
29.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna dvosobna kuća sa malim samostalnim dvorištem. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kuaptila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravom. Iz dnevnog boravka je izlaz na zastakljenu terasu. U dvorištu je natkrivena terasa i zidani roštilj i česma. Svi priključci su....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 32.000 €, 61,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 35.000 €
04.03.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manja porodična kuća od mešanog matrijala na Radanovcu površine 61m2, na parceli od 451m2, gde se nalazi i pomoćni objekat u kome je smeštena kotlarnica za centralno grejanje na čvrsto gorivo. Sastoji se od tri sobe, kuhinje sa ostavom, trpezarije i kupatila. Prozori su....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 48.000 €
24.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u krugu obdaništa na Bajskom putu od ulazne kapije levo , na uličnom frontu . Gradska voda , kanalizacija , trofazna struja i pripadajuća limena garaža u dvorištu. Odlična lokacija za roditelje sa malom decom zbog obdaništa , blizine škole i grada. Dvorište....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 39.000 € na 36.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 39.000 €
10.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od centra grada , na odličnoj lokaciji , prodaje se dvosobna kuća sa još dve prostorije koje su nekad bile izdate za potstanare. Malo uredno dvorište, gradska voda , kanalizacija , monofazna struja , suvlasništvo na parceli ali nema zajednički ulaz sa drugim suvlasnikom.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 75.000 € na 70.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 58,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 80.000 €
18.03.2026 - 75.000 €
06.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 58 m2 u centru grada u mirnom, lepom dvorištu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, prolaznog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Stan je kompletno renoviran, postavljene su nove elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje sa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.000 € na 56.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 56.000 €, 53,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
21.01.2026 - 62.000 €
17.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaju se dva potpuno nameštena apartmana u prizemnoj kući. Obe jedinice se sastoje od kuhinje sa trpezarijom, kupatila i jedne sobe. Ispred jednog apartmana je natkrivena terasa. Svi priključci su gradski. Struja je trofazna. Grejanje je na iverter klime. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.000 € na 56.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 62.000 €
13.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 50kvm na placu površine 1800kvm. Građena je od čvrstog materijala. Kuća u svom sastavu poseduje: jednu sobu, toalet, kuhinju, pomoćnu prostoriju i podrum. U dvorištu je velika nadkrivena terasa sa zidanim roštiljem.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 87.000 €
04.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep renoviran stan u samom centru grada. Sastoji se od hodnika, kupatila, jedne sobe i kuhinje sa trepzariojm. Grejanje je na inverter klime. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2025 - 99.000 €
16.05.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 73.600 € na 47.268 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 47.268 €, 26,26 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2024 - 64.400 €
14.03.2025 - 69.000 €
10.12.2025 - 73.600 €
11.03.2026 - 47.268 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Teslino Naselje, prodaju se stanovi različitih površina u Lameli 5 (od 26.26m² do 66.24m²) u stambeno-poslovnom objektu „Gutenbergov park“, smešten u mirnom delu Subotice. Grejanje u svim stanovima će biti na gas, imaće sigurnosna vrata, na podovima će se nalaziti keramika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 24)

<< <1> >>