• GoHome Professional
nekretnine novi sad duplex 4.sprat do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad duplex 4.sprat do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad duplex 4.sprat do 90 m2

  • Za upit "nekretnine novi sad duplex 4.sprat do 90 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.495 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 249.000 €, 80,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan-duplex uknjižen na 68m2 (u prirodi 80m2), na četvrtom spratu u zgradi sa liftom u ulici Pavla Papa, Rotkvarija. Strukturu stana čine na prvoj etaži ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa (dvorišno orijentisana) i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u Novom Sadu, na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je sastavljen od 2 etaže, na prvoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad duplex 4.sprat do 90 m2'
133.900 €
133.900 €
151.400 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099688 - uknjižen četvorosoban duplex na Telepu. U prvom nivou postoji dnevni boravak, trpezarija, terasa i toalet. Drugi nivo tri spavaće sobe, kupatilo i plakar. Četvrti sprat, lift. Grejanje na gas. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062840 - uknjižen čevorosoban duplex na Telepu. U prvom nivou postoi dnevni boravak, trpezarija, terasa i toalet. Drugi nivo tri spavaće sobe, kupatilo i plakar. Četvrti sprat, lift. Grejanje na gas. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 196.910 €, 86,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, bez ulaganja trosoban duplex na Novoj Detelinari. Četvrti sprat, lift, terasa. Donja osnova ( kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, wc, terasa, ostava ). Gornja osnova ( dve spavaće sobe, kupatilo ). Cena sa novim nameštajem i tehnikom u stanu. Mogućnost kupovine garaže površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.700 €, 80,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam troiposoban duplex na odličnoj lokaciji.Stan se nalazi na 4.spratu u zgradi koja ima lift.Dvorišno orijentisan.Donji nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i dve terase. Na gornjem nivo nalaze se još dve spavaće sobe, malo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam troiposoban duplex na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 4.spratu u zgradi koja ima lift.Dvorišno orijentisan. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i dve terase. Na gornjem nivo nalaze se još dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan u Petrovaradinu u ul. Mostarskoj SA KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM I BELOM TEHNIKOM Površina stana je 92m2, nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom. Na donjem nivou se nalaze: Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou se nalazi dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 143.000 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87644, IV/IV, klima, telefon. Prodaje se duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 140.700 €, 67,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099574 CENA 140.700e +3% agencijska provizija. Na prodaju trosoban duplex na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 128.750 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41783, 063 547 298 Branka, Uknjižen dvoiposoban duplex u strogom centru grada, u neposrednoj blizini pešačke zone. Parking mesto u dvorištu. Starija zgrada ali održavana. Dole kupatilo, dnevna soba, kuhinja i spavaća soba. Gore spavaća soba i mala ostava. U stanu su potrebna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 338.445 €, 95,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Četvorosoban - DUPLEX 94.67m2 stan u centru grada + 2 terase na krovu (14m2 + 17m2) GRATIS. Cena- Dogovor! Moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je ulično (bočno) orijentisana i nalazi se na četvrtom spratu zgrade. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 339.875 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Centar grada, 95.07m2, trosoban stan- duplex, plus 2 terase na krovu koje su gratis od 39m2 i 12m2. Moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je ulično orijentisana i nalazi se na četvrtom spratu zgrade. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj blizini: Pravoslavne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 127.700 €, 52,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan pd 62 m2 u centrau grada u jednoj od najlepših ulica, a u jednoj od boljih zgrada u istoj+++ Agencijska oznaka stana 10 60283 , Novi Sad, C ENTAR , 62 m2 ( 40 M2 DONJI NIVO UKNJIŽEN, GORNJI OD 12 M2 PREDAT NA UKNJIŽBU) , dv osoban, četvrti sprat. Dvosoban stan bez potrebnih....