• GoHome Professional
nekretnine novi sad duplex 100 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad duplex 100 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad duplex 100 m2 uknjižen

  • Za upit "nekretnine novi sad duplex 100 m2 uknjižen" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 2.287 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupačnom delu grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora, dve terase saprelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

UKNJIZEN kompletno renoviran cetvorosoban duplex stan u centru grada, kuhinja odvojena sankom, u cenu uracunati kuhinjski elementi, treci sprat, terasa, IDS 70493. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban duplex na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad duplex 100 m2 uknjižen'
275.000 €
235.000 €
195.700 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 100,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica , uknjižen komforan duplex stan (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050352 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, četvorosoban, renoviran duplex 100m2 - Grbavica Opremljenost: Polunamešteno - internet, TV, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, rerna, šporet Orijentacija ka: jugoistok Pogled na: ulicu Godina izgradnje: 2000. Fenomenalan porodičan stan u srcu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 272.950 €, 100,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan šestosoban duplex kompletno opremljen+++Agencijska oznaka stana 1061743, Novi Sad, Novo Naselej, 100 m2, šestosoban, peti sprat. Prodaje se kompletno namešten luksuzan duplex ,donji deo: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, moderno kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 99,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen troiposoban duplex na Bulevaru Evrope. Peti sprat, lift, terasa, ostava, odvojena kuhinja, dva mokra čvora, grejanje centralno na gas. Cena sa većim delom nameštaja. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka 1004758 ( tel. 062/102-05-50, 021/382-68-30,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 101,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju petosoban duplex na Detelinari, po papirima 101m2 u stvarnosti 124m2. Šesti sprat, ima lift. Dole dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, terasa, gore ima 4 spavaće sobe i kupatilo. Prodaje se kompletno namešten, tv (4), klime (2) U cenu uračunata agencijska provizija. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket, lux plocice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Siroko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupacnom delu grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavace sobe, dva sanitarna cvora, dve terase saprelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.800 €, 98,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternik DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 102,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, uknjižen duplex u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja i toalet. Na gornjoj etaži nalazi se spavaći deo sa tri komforne spavaće sobe i veliki sanitarni čvor. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.000 €, 97,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

DUPLEX U CENTRU 97m2 Prodaje se funkcionalan i prostran dupleks u srcu Novog Sada, u mirnom dvorišnom delu zgrade u neposrednoj blizini Futoške pijace i svih sadržaja i sa komocijom koje stanovanje u centru grada pruža. Ukupna površine je 97 m2 je raspoređena na dve etaže: Donji nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 233.400 €, 103,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam extra duplex na top lokaciji, lux opremljen bez ulaganja sa predivnim pogledom na Frušku goru.. Stan je uknjizen 1/1 i može se kupiti i putem stambenog kredita..Zgrada je par godina stara i grejanje je po utrošku na gas kalometri tako da su mesečni troškovi izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, SPENS površine 103m2. Stan je Duplex-bez kosina u zgradi bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak Spensa i Keja. U ceni je nameštaj u stanu.U podrumu je prostor za bicikle kao i izdvojen prostor koji pripada predmetnom stan.Tražena lokaciji. Svi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 208.790 €, 97,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odlicnoj lokaciji koju nazivano Liman V nalazi se ovaj fenomenalan duplex u novoizgradjenoj zgradi. Na prvoj etazi prostran dnevni boravak, trpezarija i kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Degazmanom izdvojena spavaca soba i kupatilo. Terasa i veliki prozori cine ovaj prostor svetlim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 278.100 €, 105,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100734 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Limanu 3, u neposrednoj blizini Limanskog parka. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen je na 105m2 (terasa nije ušla u kvadraturu).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 95,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. PORODIČAN ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN U NOVIJOJ GRADNJI! Stan je odličnog rasporeda, na dve etaže i površine je 95m2. Nalazi se u zgradi novije gradnje sa liftom na 6/7 spratu i ima terasu sa koje se pruža fantastičan pogled. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 106,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen četvorosoban duplex stan bez kosina na Bulevaru Evrope. Peti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Donja osnova ( wc, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, terasa ). Gornja osnova ( kupatilo, dve spavaće sobe, američki garderober, terasa ). Moguća kupovina nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 94,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN 1/1 Odličan duplex na petom spratu u zgradi sa liftom, koja je izgrađena 2012. godine, Telep. Zgrada se nalazi odmah preko puta nove Hitne pomoći. Stan je odlično održavan i odmah useljiv. Na donjoj etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, toalet i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 283.870 €, 106,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao duplex na Grbavici – uknjižen, kompletno namešten, sa pogledom na Frušku goru. Predstavljamo vam izuzetnu priliku da postanete vlasnik prostranog dupleksa od 106 m² u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Grbavici. Stan se prostire na dve etaže, pažljivo osmišljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 236.900 €, 94,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan duplex na Grbavici od 94m2+++ Odličan porodičan stan koji se stastoji iz dva nivoa, u donjem delu su dnevni boravak i trpezarija, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, zatvoreni i otvereni dio terase kao i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. U gornjem delu se dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.200 €, 107,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastican Duplex od 107 kavdrata,sa prelepom terasom od 14 kvadrata.Na terasi se nalazi ostava,dupkex ima 8 krovnih prozora.Sam ulazak u stan podseca na kucni ambijent.Donji deo etaze je dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom,hodnik,kupatilo i spavaca soba,gornja etaza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 107,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz kojeg se izlazi na prostranu terasu, manje sobe i kupatila. U dnevnom boravku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100813 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, toaleta i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalazi velika master....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2– NOVA DETELINARA, NOVI SAD, CENA: 231.750 eur sa mogućnošću kupovine parking mesta, i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu. Četvorosoban duplex stan | 93 m² | V sprat Novogradnja | Zgrada stara 5 godina | Uknjižen 1/1 I Lift Parking mesto - prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 93,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2 – NOVA DETELINARA, NOVI SAD! Cena: 225.000 € sa mogućnošću kupovine parking mesta Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola, pijaca, marketi, restorani i dečije igraonice – sve na dohvat ruke! Četvoroiposoban duplex stan | 93 m² | 120....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 256.470 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije gradnje, lepo održavana. Prostor za ostavljanje bicikala. Lift. Terasa. Centralno gradsko grejanje. Cetvorosoban stan, Novi Sad - Centar |....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 226.600 €, 92,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan duplex stan u Novom Sadu, na uglu Rumenačke ulice i Bulevara Jaše Tomića, na izuzetno atraktivnoj lokaciji idealnoj za porodičan život. Zgrada je građena oko 2007. godine, kvalitetne izvedbe, sa centralnim grejanjem i toplom vodom u stanu. Objekat poseduje lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN ČETVOROSOBAN STAN, PARKING MESTO +++Agencijska oznaka 1062627. Prodaje se prelep stan duplex od 108m. Nalazi se na Bul.Partrijarha Pavla . Stan je kompletno moderno opremenjen, bela tehnika, klime. Poseduje parking mestom u dvoristu zgrade. . . tri spavace sobe i gardarober(velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 252.350 €, 108,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban stan 108m2 sa parking mestom.Fenomenalan petosoban duplex od 108m2 u produžetku Bulevara Patrijarha Pavla.Izuzetno svetao i dobro organizovan stan koji u donjoj etaži ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i veliku zastakljenu terasu. Druga etaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 109,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Sajmište, 109m2, duplex. Prodaje se veoma lep i funkcionalan dupleks stan u Mičurinovoj ulici, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor ili kancelarije. Donja etaža stana je izuzetno praktično organizovana. Pri ulasku,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.970 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,RENOVIRAN, uknjižen 4 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 91 m². Stan je Duplex. Novija zgrada. Parking za stanare. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 187.000 €, 91,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 32)

<< <1> >>