• GoHome Professional
nekretnine novi sad do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad do 150000 eura

  • Za upit "nekretnine novi sad do 150000 eura" pronađeno 34 110 nekretnina - prosečna cena 2.326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, mogućnost proširenja, deljiv. Odličan, sređen, komforan stan od 60m2, dvorišno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, održavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Stan je dvorišno orijetisan zaštičen od buke i gužve. U dvorištu zgrade poseduje svoje numerisano Parking mesto. Stan poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak, sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom. Veoma kvalitetan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 157,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo stariju kucu salonskog tipa u Futogu, na odlicnoj lokaciji. Lokacija je idealna kao investicija ili kao budući porodični dom . Sam objekat pruža mnogo mogućnosti budućim vlasnicima uz malo idejnih rešenja i ulaganja. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas :....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad do 150000 eura'
150.000 €
150.000 €
150.000 €
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vidovdansko naselje, 73m² ++|++ Četvorosoban stan, prodaje se namešten. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. U navedenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija pozovite 0637797392 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 71,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran stan, odličan dnevni boravak, kuhinja odvojenog tipa sa prirodnom ventilacijom, sobe spavaće komforne, kupatilo je kompletno renovirano! Kao i ostavu na terasi. Sve u stanu je promenjeno, Uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Moguća je i kupovina putem stambenog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 150.000 €
16.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41400, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen trosoban dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Na donjoj etaži su kuhinja sa trpezarijom, soba, terasa i kupatilo. Na gornjoj dnevni boravak, soba i kupatilo. U cenu je uračunata garaža od 15 m2 koja se trenutno izdaje kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1051081 PRODAJA STANOVA U PETROVARADINU TROSOBNI 82 M2PRODAJEMO TROSOBAN STAN Stan je na odličnoj lokaciji uvučen od ulične buke a paralelan sa glavnim putem.Iz hodnika se ulazi u sve prostotrije ,iz sve tri sobe se izlazi na terase.Stan je izuzetno svetao I prijatan U zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 71,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054127, ADAMOVIĆEVO NASELJE, DVOIPOSOBAN, 71M2 Na prodaju svetao i funkcionalan stan u zgradi starije, ali veoma dobro održavane gradnje, smešten u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054054. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN, 54m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051192 …… NOVI SAD, SOCIJALNO, TROSOBAN 67m2 ….. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102107 - CENA 150.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Prodaje se trosoban, namešten stan na Bulevaru , na odličnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan poseduje dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezariju, kuhinju, dva hodnika, kupatilo, garderober, ostavu. Podrumska ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053733, NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN, 56M2, SPRAT 9/10, DVA LIFTA Nudimo Vam interesantan stan, sa prelepim pogledom na Panonsku ravnicu. Na idealnom mestu na Bulevaru, a uvučen i sklonjen od buke. Svetao i prozračan. Skoro do savršenstva iskorišćen prostor, sa upakovane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 91350, I/, novogradnja, podrum, ostava. Prodaje se luksuyan jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno renoviran pre dve godine nove stvari kupljene kada je renoviran prodaje se komplet sa stvarima vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052896 NOVI SAD, SALAJKA, TROSOBAN, 75M2.. U ponudi trosoban stan površine 75m², smešten na 3. spratu (potkrovlje) u mirnom delu Salajke. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda, bez izraženih kosina, što ga čini izuzetno prijatnim za svakodnevni život i omogućava maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Desanke Maksimović, Novi Sad, 150000€, 55m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Desanke Maksimović, Novi Sad Desanke Maksimović.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1049265. NOVI SAD, KLISA, TROIPOSOBAN STAN, 73 m2. Novo u ponudi! Oglašavamo na prodaju troiposoban stan, pozicioniran na drugom spratu zgrade novije gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo sa ležećom kadom i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054415 NOVI SAD, SOCIJALNO, BULEVAR, SUP, dvosoban stan 45m2, odmah useljiv, uknjižen! POŠTOVANI KLIJENTI, SAMO ZA VAS! ISKORISTITE PRILIKU i ČASTITE SEBE OVIM ODLIČNIM DVOSOBNIM STANOM NA SAVRŠENOJ LOKACIJI! Savršenog je rasporeda. Dvorišno je orjentisan, pa je potpuno isključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Petra Drapšina, Novi Sad, 150000€, 34m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Petra Drapšina, Novi Sad Petra Drapšina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Milana Rakića, Novi Sad, 150000€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Milana Rakića, Novi Sad Milana Rakića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 49,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1041236 NOVI SAD, CENTAR, DVOSOBAN 49 M2 U neposrednoj blizini centra, spensa prodaje se stan sa ugrađenom kuhinjom. Stan poseduje odličnu terasu sa lepim pogledom. Za detaljnije informacije KONTAKT:Dragan Petrović master prodaje licenca br.1587,mob: 3816352029 6 (Solis nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051563, NOVO NASELJE, TROSOBAN– 76M2 Prodaje se izuzetno šarmantan, sa ukusom sređen, odličan, funkcionalan stan u potkrovlju uknjižen na 76m2, sa dodatnom površinom ispod kosina koje su iskoristiv prostor sa kojim stan iznosi 108m2. Stan se sastoji od veoma prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Orlovića Pavla, Novi Sad, 150000€, 45m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Orlovića Pavla, Novi Sad Orlovića Pavla.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050853…NOVI SAD, STANICA, DVOSOBAN STAN , 48 M2 SJAJNA PRILIKA! Predstavljamo vam ovaj prelep, moderan dom ili investiciju. Stan je u odličnom stanju, ima lepo povezan dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, spavaću sobu, prostrano kupatilo i terasu. Stan je dvorišno orjentisan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Cara Lazara, Novi Sad, 150000€, 600m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Cara Lazara, Novi Sad Cara Lazara.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054295. NOVI SAD, VETERNIK, ČETVOROSOBAN STAN, 87m2. Oglašavamo prodaju polunameštenog četvorosobnog stana, pozicioniranog u prizemlju manje stambene zgrade kvalitetne gradnje u Veterniku. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na jednu terasu, kuhinju koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad, 150000€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vukova, Sremska Kamenica, 150000€, 92m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Vukova, Sremska Kamenica Vukova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052286, STANICA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Skerlićeva, Novi Sad, 150000€, 38m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Skerlićeva, Novi Sad Skerlićeva.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 155.400 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 166.500 €
10.04.2026 - 159.100 €
24.04.2026 - 155.400 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i zatvorene i otvorene terase. Grejanje je etažno podno na toplotne pumpe. Stan je izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Železnička, Novi Sad, 150000€, 30m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Železnička, Novi Sad Železnička.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091568, Petrovaradin, Karagača.CENA 150000+ agencijska provizija 3%.Na prodaju moderna vikendica koja osvaja na prvi pogled..Skrivena u prirodi, a opet nadomak svega, ova oaza mira nudi savršen balans privatnosti i uživanja. Sa terase se pruža nestvaran pogled na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar kralja Petra I, Novi Sad, 150000€, 41m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar kralja Petra I, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nova kuća u Sremskoj Kamenici – Paragovu, završena 2024. godine, površine 92 m² (stambeni deo 65m2 + terasa 25m2) placu od 507 m². Kuća je kompletno nameštena, sa dvorištem, terasom i 5 parking mesta. idealna za parove koji žele mir i privatnost van gradske gužve. Energetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad, 150000€, 90m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad Kaće Dejanović.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Grbavica, idealan za život ili izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupovinu. Stan je svetao, ulično orijentisan, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan troiposoban stan površine 73m², smešten u mirnijem delu grada, na samo 2 minuta od Temerinskog mosta. Raspored: – Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom – Tri spavaće sobe – Kupatilo – Terasa Karakteristike: – Svaki stan ima sopstveni gasni kotao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 150.000 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina idealnog rasporeda, funkcionalnosti i privatnost sa izuzetnim kvalitetom završne obrade! Četvorosoban stan u jednoj etaži. Degažmanom odvojen spavaći deo sa zasebnim kupatilom koje omogućava privatnost ukućana! Dvostrano orjentisan i vrlo svetao stan! Ulično orjentisana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 53 m², smešten u mirnom delu Grbavice, idealan za porodični život. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade i kompletno je renoviran. Raspored prostorija je funkcionalan, stan je svetao i prijatan, a mirno okruženje pruža savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 49,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000 + agencijska provizija 3%.Uknjižen jednoiposoban stan u samom centru grada u blizini Pupinove palate, lokacija koja je atraktivna , centralna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 434)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>